Zimní dovolené v Egyptě

Zimní dovolená Egypt

Aktuální zimní dovolená Egypt

Chcete v zimě vyrazit na dovolenou do Egypta a ohřát se? Pak určitě nejste sami. Stále více klientů využívá možnosti úniku od chladného počasí, a vybírají si právě dovolenou v zimě v Egyptě. Navíc si můžete vybrat i egyptské resorty, které mají vyhřívané bazény.

Níže naleznete kompletní nabídku zájezdů Egypt. Stačí si pouze vybrat hotel, sbalit kufry a užít si super dovolenou se vším všudy! Třeba i v prosinci nebo v lednu :)

starstarstarstar

19.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -43 %
rezervace

starstarstar

19.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -37 %
rezervace

starstarstarstarstar

19.9.2018, 3 dny
All inclusive, letecky
Sleva: -42 %
rezervace

starstarstarstar

19.9.2018, 3 dny
All inclusive, letecky
Sleva: -42 %
rezervace

starstarstar

19.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

19.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -33 %
rezervace

Zobrazit další nabídky do Egypta v zimě

Pokud chcete zobrazit více zájezdů, klikněte na odkaz a zobrazí se Vám kompletní nabídka zimních dovolených do Egypta.

Zimní dovolená Egypt je ideální pro všechny, kteří se chtějí trochu ohřát, ale zároveň se chtějí vyhnout obrovským teplotám v Egyptě. Teploty jsou tu okolo 25°C, takže žádné extrémní teplo, ale určitě se ohřejete více, než u nás :)

Egypt v zimě je také ideální na poznání této krásné země, země faraonů a proslulé Kleopatry. Můžete si vybrat z široké nabídky fakultativních výletů - čtyřkolkami na saharu, návštěva pyramid, nebo se projedete po poušti na velbloudech :-). V Egyptě se můžete podívat na spoustu dalších míst a v zimě je na to určitě ideální doba. Teploty nejsou tak vysoké, takže výlet bude o to příjemnější. 

Chcete-li vědět, jaké jsou v Egyptě průměrné teploty, podívejte se na odkazy níže. Připravili jsme pro Vás přehled teplot v Egyptě a v destinaci Hurghada. Jedná se o průměrné teploty z posledních let. Aktuální teplotu počasí, vždy na cca 3 dny dopředu, naleznete u aktuální nabídky (hotelu).

Počasí Egypt

Počasí Hurghada

S námi se také před svou cestou na dovolenou v Egyptě, můžete dozvědět více informací o této zemi. Připravili jsme pro Vás opět stránku, kde naleznete základní informace o Egyptě. Stačí kliknout na odkaz níže.

Egypt - základní informace

Velice oblíbená je také zimní dovolená v Egyptě v prosinci, nejčastěji v období Vánoc nebo Silvestra. Ceny těchto zájezdů bývají většinou o něco vyšší, oproti jiným termínům, také jsou velmi brzo vyprodané. Takže pokud chcete na svou zimní dovolenou, pak určitě dlouho neváhejte a zakupte si svůj zájezd včas. Těsněji k termínu už nemusí být vůbec dostupné letenky.

Naopak pokud chcete nějaké peníze ušetřit, doporučujeme vyrazit cca týden nebo dva před Vánoci. To ceny zájezdů klesají až k 10ti tisícům za osobu, někdy i níže. A pokud budete mít štěstí, seženete i opravdu kvalitní hotely za super cenu! :)

Jestli Vám nevadí cestovat s německými CK, můžeme Vám porovnat ceny zimních dovolených v Egyptě od našich sousedů. Ceny bývají občas až o několik tisíc nižší. Stává se, že ceny zájezdů do Egypta na 11-14 dní bývají srovnatelné s cenou od českých CK na 8 dní. Což je pěkné, co myslíte? :) Ale není to vždy pravidlem. Vždy je dobré si ceny porovnat a rozhodnout se, co je pro Vás nejlepší.

Pokud se Vám dovolená v Egyptě nechce hledat, můžete nás také kontaktovat. Rádi Vám s výběrem dovolené pomůžeme a budeme pro Vás sledovat ceny zájezdů. Vždy také vybíráme hotely, které mají dobré recenze. Snažíme se vybírat pouze ty hotely, které jsou kvalitní. Pokud už máte vybraný nebo oblíbený hotel, kam byste na svou zimní dovolenou do Egypta chtěli vyrazit, můžeme Vám udělat porovnání s českými a německými CK :).