Termíny Hotel Zante Royal Resort

Zante Royal Resort, Řecko, Řecko ostrovy, Zakynthos, Vasilikos, 14.9.2017, All inclusive

Zante Royal Resort starstarstarstar

Zante Royal Resort
LM
Termín: 14.9. – 25.9.2017
Změnit termín
Délka: 12 dní
Doprava: letecky (Praha)
Strava: All inclusive
Číslo zájezdu: 108450436
Cena: 14 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel ZANTE ROYAL PALACE and WATERPARK
Ubytování
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky je vybaven koupelnou se sprchou a WC, TV-SAT, ledničkou, vysoušečem vlasů a telefonem. Klimatizace v ceně. Trezor za poplatek. Rodinný pokoj s možností 2 přistýlek. Všechny pokoje disponují balkonem s výhledem do zahrady nebo na moře (na vyžádání za poplatek).
Poloha
Hotel Zante Royal Palace je součástí hotelového komplexu, který je terasovitě vystaven na vrcholku zeleného kopce s úžasným výhledem na známou písečnou pláž Mavratzis - 80m od pláže, která je přístupná z části výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vždy vede ještě několik dalších schodů. Od hlavního města Zakynthos je vzdálen 15km a 17km od letiště.
Sport a zábava
V období od 15.6. do 15.9.2017 bude v hotelu otevřen Dětský klub Scooby-Doo s česky mluvícím animátorem. Bližší informace najdete ve speciálním katalogu, který je věnován výhradně našemu novému dětskému klubu. Skluzavky (provoz skluzavek je časově omezen) a elektrický vláček v přilehlém hotelu Imperial Beach, tenis, basketbal; Animační programy - aqua aerobic, tennis, basket, šipky, večerní programy - karaoke, řecké večery s živou hudbou a taneční show atd. Fitness, masáže (za poplatek), jacuzzi/sauna (za poplatek). Zantino World fun Park - 400m2 plných hraček, skluzavek, šplhacích stěn, trampolín a divadla s živými představeními pro děti. Mini club pro děti 4-8 let s elektronickými hrami (za poplatek). Billiard, stolní tennis, air hockey, fotbálek, elektronické hry a internetový koutek.
Středisko
Vassilikos
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, WiFi zdarma v okolí recepce. Bazén a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Minimarket se suvenýry, tradičními řeckými produkty, oblečením a kosmetikou.
Stravování
All inclusive zahrnuje: snídaně (7.00-10.00), obědy (12.30­-14.30), večeře (18.30-21.30) formou švédských stolů; lehké občerstvení během dne mimo hlavní jídla, kávu, čaj, rozlévané nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat v místech a časech určených hotelem (10.00-23.00).
Pláž
písečná pláž 80m od hotelu přístupná hotelovým výtahem nebo lanovkou na podestu, ze které vede ještě několik dalších schodů.
Tipy pro správnou volbu
- rodinná dovolená - bazén se skluzavkami - Zantino World pro děti - dětský klub Scooby-Doo!
Informace
Hotel nedoporučujeme klientům s pohybovými obtížemi, terasy v areálu hotelu jsou propojeny schodišti. Možnost a ceny pobytu na 15 dní (14nocí) jsou k dispozici na vyžádání u prodejce.
Cena zahrnuje
Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků, transfery v cíli zájezdu, 7 (10,11,14) noclehů - dle smlouvy, stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu, služby delegáta, pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. Pro ověření termínu zájezdu nebo informace volejte 602 260 782 nebo 730 516 196 nebo níže udělejte nezávaznou objednávku zájezdu a budeme Vás poté kontaktovat.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK