Turecko na last minute

Turecko last minute

Last minute zájezdy do Turecka

Vytvořili jsme pro Vás tuto stránku Turecko last minute protože jsme Vám chtěli usnadnit výběr.

Pobyt v Turecku je poměrně dostupnou dovolenou, dostanete se k moři za relativně málo peněz a kvalita ubytování, pokud si vyberete čtyř nebo pětihvezdičkové hotely jsou na velice dobré úrovni. Najdou se samozřejmě nekvalitní hotely, je třeba obezřetně vybírat. Ale celodenní slunce a teplé moře a dobrý all inclusive jsou rozhodující pro Turecko a když se k tomu přidá dobrá cena v last minute, je rozhodnuto.

Přejeme Vám příjemný a pohodlný výběr z naší nabídky Turecko last minute a pokud budete mít jakékoliv otázky anebo budete chtít pomoci s výběrem, rádi Vám poradíme. Kontaktujte nás e-mailem agentura@1-cestovni.cz nebo telefonicky.


Aktuální zájezdy Turecko last minute

Krásy Kappadokie a Turecké Riviéry - akce senior

Krásy Kappadokie a Turecké Riviéry...

Turecko » Turecká riviéra » Antalya

2 termíny / 2 Last minute letecky  LM

Strava: PL  Odlet: PRG


Doris Aytur

Doris Aytur

Turecko » Turecká riviéra » Antalya

2 termíny / 2 Last minute letecky  LM

Strava: PL  Odlet: KTW


Nergos Villa Gizem

Nergos Villa Gizem

Turecko » Turecká riviéra » Side

9 termínů / 9 Last minute letecky  LM

Strava: SN, PL, PP  Odlet: KTW


Ideal Pearl

Ideal Pearl

Turecko » Egejský region » Marmaris

1 termín / 1 Last minute letecky  LM

Strava: Al  Odlet: WAW


Galaxy Beach

Galaxy Beach

Turecko » Turecká riviéra » Alanya » Mahmutlar

2 termíny / 2 Last minute letecky  LM

Strava: Al  Odlet: KTW


         Zobrazit další nabídky last minute do Turecka

Všechny nabídky Turecko last minute jsou o tom, že si zájezd zakoupíte těsně před odjezdem na dovolenou. Nejvýhodnější ceny last minute jsou dva dny před odjezdem a někdy se ještě těsněji k termínu sníží, samozřejmě do okamžiku než se vyprodá. Zájezdy do Turecka dokážete zakoupit prakticky celoročně. Protože v Turecku je po celý rok poměrně teplo, nejlepší počasí je v Turecku především přes hlavní sezónu, ale na někoho to může být až moc velké teplo, proto může raději zvolit nějaký z "mimosezónních" měsíců, kdy je počasí vhodné především na poznávací zájezdy do Turecka nebo na různé fakultativní výlety.

 

Proto ty, kteří nemají v oblibě zrovna úplná horka, doporučujeme vyrazit do Turecka třeba na podzim nebo na jaře - i v tuhle dobu je tu pěkné počasí vhodné i na koupání (přes léto je teplota moře opravdu vysoká a nemusí se do ní bát vlízt ani ti největší "zmrzliny! :-). Pokud Vás zajímá jaké jsou v Turecku průměné teploty, můžete se podívat zde: Připravili jsme pro Vás přehledné tabulky, v kterých je především průměrná teplota vody a vzduchu a průměrný předpoklad srážek.

Počasí Turecko - oblast Alanya

Počasí Turecko - oblast Antalya

Počasí Turecko - oblast Bodrum

Počasí Turecko - oblast Izmir

Počasí Turecko - oblast Istanbul

 

 

Turecko last minute s německými CK

U nás najdete širokou škálu last minute zájezdů do Turecka, jelikož patří k velmi oblíbeným a lze je zařadit mezi klasické dovolenkové destinace. Jedná se o zemi, která není od naší republiky až tak vzdálená, jako některé exotické destinace jako například Zanzibar, Kapverdské ostrovy, Keňa, Kuba a další destinace. Proto délka letu do Turecka patří mezi takový "střed", počítejte, že Vaše cesta do Turecka bude trvat cca 3 hodiny. Na detailní rozpis dob letů do destinací se můžete podívat zde. Tak už stačí jen vybrat ten správný hotel, zabalit kufr a vyrazit za sluncem. :-)