Tuniska na last minute

Tunisko last minute

Vítejte na stránkách Tunisko Last minute.

Vytvořili jsme pro Vás tuto stránku Tunisko last minute dovolená, protože jsme Vám chtěli usnadnit výběr.

Vydejte se poznat arabský svět, Tunisko je velmi levná dovolená pro nás, stejně jako Egypt. Krásný je výlet do pouštní oázy, a typickým zážitkem je jízda na velbloudech, která stojí za to. Posledních pár let jsou v Tunisku oblíbené výlety na čtyřkolkách a další oblíbenou atrakcí je let padákem za člunem. Doporučujeme vybírat kvalitnéjší hotely minimálně 4*, lepší 5*.

Přejeme Vám příjemný a pohodlný výběr z naší nabídky last minute dovolené do Tuniska a pokud budete mít jakékoliv otázky anebo budete chtít pomoci s výběrem, rádi Vám poradíme.

Aktuální Tunisko last minute

Smartline Skanes Serail

Smartline Skanes Serail

Tunisko » Skanes

203 termínů letecky 

Strava: Al  Odlet: PRG, BRQ


Palace Oceana Hammamet

Palace Oceana Hammamet

Tunisko » Hammamet

1094 termínů / 15 Last minute letecky  LM

Strava: SN, PL, Al  Odlet: PRG, BRQ, OSR


RIU Imperial Marhaba

RIU Imperial Marhaba

Tunisko » Port El Kantaoui

106 termínů / 7 Last minute letecky  LM

Strava: Al  Odlet: PRG, BRQ, OSR


Caribbean World Djerba

Caribbean World Djerba

Tunisko » Djerba

167 termínů letecky 

Strava: Al  Odlet: PRG, BRQ


Fiesta Beach Club

Fiesta Beach Club

Tunisko » Djerba

194 termínů letecky 

Strava: UAI  Odlet: PRG, BRQ


                  Zobrazit další nabídky Tunisko last minute

 

Nejvýhodnější ceny last minute jsou dva dny před odjezdem a někdy se ještě těsněji k termínu sníží, samozřejmě do okamžiku než se vyprodá. Zájezdy do Tuniska dokážete zakoupit celoročně. Protože v Tunisku, jak na pevnině tak na ostrově Djerba je po celý rok poměrně teplo, nejlepší počasí je v Tunisku především přes hlavní sezónu, ale na někoho to může být až moc velké teplo.

Proto těm, kteří nemají v oblibě zrovna úplná horka, doporučujeme vyrazit třeba na podzim nebo na jaře - i v tuhle dobu je tu pěkné počasí vhodné i na koupání (přes léto je teplota moře opravdu vysoká a nemusí se do ní bát vlízt ani ti největší "zmrzliny! :-). Pokud Vás zajímá jaké jsou v Tunisku průměné teploty, můžete se podívat zde: Připravili jsme pro Vás přehledné tabulky, v kterých je především průměrná teplota vody a vzduchu a průměrný předpoklad srážek.

Počasí Tunisko - ostrov Djerba
 

Tunisko last minute s německými CK

U nás najdete širokou škálu last minute zájezdů do Tuniska, patří k velmi oblíbeným a lze je zařadit mezi klasické dovolenkové destinace. Jedná se o zemi, která  není od naší republiky až tak vzdálená, jako některé exotické destinace jako například Zanzibar, Kapverdské ostrovy, Keňa, Kuba a další destinace. Proto délka letu do Tuniska patří mezi takový "střed", počítejte, že Vaše cesta do Tuniska bude trvat necelé tři hodiny i s odbavením, průměrná délka letu do Tuniska je 2 hodiny a 40 minut. Na detailní rozpis dob letů do destinací se můžete podívat zde. Tak už stačí jen vybrat ten správný hotel, zabalit kufr a vyrazit za sluncem. :-)