Tuniska na last minute

Tunisko last minute

Vítejte na stránkách Tunisko Last minute.

Vytvořili jsme pro Vás tuto stránku Tunisko last minute dovolená, protože jsme Vám chtěli usnadnit výběr.

Vydejte se poznat arabský svět, Tunisko je velmi levná dovolená pro nás, stejně jako Egypt. Krásný je výlet do pouštní oázy, a typickým zážitkem je jízda na velbloudech, která stojí za to. Posledních pár let jsou v Tunisku oblíbené výlety na čtyřkolkách a další oblíbenou atrakcí je let padákem za člunem. Doporučujeme vybírat kvalitnéjší hotely minimálně 4*, lepší 5*.

Přejeme Vám příjemný a pohodlný výběr z naší nabídky last minute dovolené do Tuniska a pokud budete mít jakékoliv otázky anebo budete chtít pomoci s výběrem, rádi Vám poradíme.

Aktuální Tunisko last minute

Les Palmiers

Les Palmiers

Tunisko » Monastir

421 termínů / 49 Last minute letecky  LM

Strava: PL  Odlet: PRG, BRQ, OSR


Karawan

Karawan

Tunisko » Sousse

727 termínů / 66 Last minute letecky  LM

Strava: Al  Odlet: PRG, BRQ, OSR, KTW


Calimera Rosa Rivage

Calimera Rosa Rivage

Tunisko » Monastir

421 termínů / 49 Last minute letecky  LM

Strava: Al  Odlet: PRG, BRQ, OSR


Ruspina

Ruspina

Tunisko » Monastir

421 termínů / 49 Last minute letecky  LM

Strava: Al  Odlet: PRG, BRQ, OSR


My Hotel Garden Beach

My Hotel Garden Beach

Tunisko » Monastir

907 termínů / 177 Last minute letecky  LM

Strava: Al  Odlet: PRG, BRQ, OSR


                  Zobrazit další nabídky Tunisko last minute

 

Nejvýhodnější ceny last minute jsou dva dny před odjezdem a někdy se ještě těsněji k termínu sníží, samozřejmě do okamžiku než se vyprodá. Zájezdy do Tuniska dokážete zakoupit celoročně. Protože v Tunisku, jak na pevnině tak na ostrově Djerba je po celý rok poměrně teplo, nejlepší počasí je v Tunisku především přes hlavní sezónu, ale na někoho to může být až moc velké teplo.

Proto těm, kteří nemají v oblibě zrovna úplná horka, doporučujeme vyrazit třeba na podzim nebo na jaře - i v tuhle dobu je tu pěkné počasí vhodné i na koupání (přes léto je teplota moře opravdu vysoká a nemusí se do ní bát vlízt ani ti největší "zmrzliny! :-). Pokud Vás zajímá jaké jsou v Tunisku průměné teploty, můžete se podívat zde: Připravili jsme pro Vás přehledné tabulky, v kterých je především průměrná teplota vody a vzduchu a průměrný předpoklad srážek.

Počasí Tunisko - ostrov Djerba
 

Tunisko last minute s německými CK

U nás najdete širokou škálu last minute zájezdů do Tuniska, patří k velmi oblíbeným a lze je zařadit mezi klasické dovolenkové destinace. Jedná se o zemi, která  není od naší republiky až tak vzdálená, jako některé exotické destinace jako například Zanzibar, Kapverdské ostrovy, Keňa, Kuba a další destinace. Proto délka letu do Tuniska patří mezi takový "střed", počítejte, že Vaše cesta do Tuniska bude trvat necelé tři hodiny i s odbavením, průměrná délka letu do Tuniska je 2 hodiny a 40 minut. Na detailní rozpis dob letů do destinací se můžete podívat zde. Tak už stačí jen vybrat ten správný hotel, zabalit kufr a vyrazit za sluncem. :-)