Do Thajska na last minute

Thajsko last minute

Vítejte na našich stránkách Thajsko Last minute

Thajsko -  to není jen exotická dovolená, ale především krásná příroda, bělostné písčité pláže, překrásné buddhistické chrámy, historické ale i velice moderní stavby, chutné jídlo, rozmanité koktejly, spousta nových zážitků a především spousta úsměvu - lidé v Thajsku se v podstatě neustále usmívají, i pokud s Vámi nesouhlasí :)

Aktuální Thajsko last minute

Kontrastní i divoké velkoměsto Bangkok

Kontrastní i divoké velkoměsto...

Thajsko » Bangkok

256 termínů letecky 

Strava: SN  Odlet: PRG, VIE, MUC, BUD


Apk Resort & Spa

Apk Resort & Spa

Thajsko » Phuket

284 termínů / 113 Last minute letecky  LM

Strava: SN  Odlet: PRG, VIE


Royal Hotel

Royal Hotel

Thajsko » Bangkok

406 termínů letecky 

Strava: SN  Odlet: PRG, VIE


Beverly Plaza

Beverly Plaza

Thajsko » Pattaya

152 termínů letecky 

Strava: SN  Odlet: PRG, VIE


Boonsiri Place

Boonsiri Place

Thajsko » Bangkok

152 termínů letecky 

Strava: SN  Odlet: PRG, VIE


         

Zobrazit další dovolené Thajsko last minute 

Destinace v Thajsku

Pokud již máte vybranou konkrétní destinaci v Thajsku, kde chcete strávit Vaší dovolenou, klikněte na některý z odkazů níže a podívejte se na kompletní nabídku dovolené do Thajska právě pro destinaci, kterou jste si zvolili :) Při aktuálních nabídkách vždy naleznete i Aktuální počasí v Thajsku.

THAJSKO - NABÍDKA LÁSTŮ S NĚMĚCKÝMI CK

Všechny zájezdy Thajsko last minute jsou o tom, že si zájezd koupíte těsně před odjezdem na dovolenou. Nejlepší nabídky začínají asi měsíc před odjezdem a někdy se ještě blíže k termínu sníží. Může se však stát, že se také vyprodají letenky a nebo dojde stop stav na hotel - to je největší riziko dovolené na poslední chvíli. Pokud však "vychytáte" super nabídku máte šanci, že si užijete perfektní dovolenou v kvalitním hotelu za super cenu.

Dovolenou do Thajska si můžete zakoupit prakticky po celý rok. V Thajsku panuje tropické klima, takže teploty po celý rok jsou tu vysoké, v některých měsících však nastává až nesnesitelné vedro - především od března do května. Doporučujeme tedy vyrazit do Thajska od listopadu do březnato Vás v Thajsku zastihne slunečné počasí bez velkých srážek.Více informací o počasí naleznete na odkazu níže.

Počasí Thajsko

Doba letu do Thajska a dalších destinací

Informace o Thajsku

Pokud jste si nevybrali z nabídky zájezdů na poslední chvíli do Thajska, pak Vám s výběrem rádi pomůžeme. Můžeme Vám také nabídnout zájezdy od německých cestovních kanceláří a nebo úplně individuální zájezd dle Vašich požadavků. I když pokud byste chtěli invidiuální zájezd, je třeba začít zájezd řešit s předstihem.

Můžete se také podívat na zájezdy do dalších zajímavých destinací, kde si jistě prohřejete své kosti :).

Last minute Srí Lanka, Last minute Dominikánská republika, Last minute Maledivy, Last minute Isla Margarita a další destinace.