Ubytování Hotel St George Lycabettus Boutique Hotel Řecko

St George Lycabettus Boutique Hotel - Řecko - Řecko pevnina - Atény

St George Lycabettus Boutique Hotel starstarstarstarstar

Doprava: letecky
Letiště: Bratislava, Katovice, Krakow
Odjezd: -
Strava: Bez stravy, Snídaně, Polopenze
Dnes Počasí v Athens - transparent 36°C
Zítra Počasí v Athens - transparent 25 - 36°C
25.7. Počasí v Athens - transparent 23 - 29°C
26.7. Počasí v Athens - transparent 24 - 29°C

Termíny

Informace

Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. St George Lycabettus Boutique Hotel nabízí 154 moderních jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, které jsou vybaveny individuální klimatizací, trezorem, vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů), plně zásobeným mini barem, přístrojem na čaj a kávu, TV se satelitním příjmem a rychlým přístupem na internet. Pokoje mají velká okna se spoustou přirozeného světla, některé s výhledem na aténské kapitálu (za příplatek).

Poloha

Vznešený St George Lycabettus Boutique Hotel se nachází přímo v centru Atén, v exkluzivní části Kolonaki, poskytuje snadný přístup k Parthenonu, do části Plaka (staré město v Aténách), k několika muzeím a také do obchodní a administrativní oblasti. V pěší vzdálenosti od národního archeologického muzea, náměstí Syntagma, řeckého parlamentu. Tento Boutique hotel poskytuje elegantní úkryt pro náročnější cestovatele. Upozornění: v případě vycestování pouze jedné osoby je třeba k ceně zájezdu přičíst příplatek za transfer 50 €.

Služby hotelu

24 hodinová recepce poskytne informace a místních restauracích, zábavních a regreačných zařízeních, divadlech, vstupenkách a pod., Úschovna zavazadel, směnárna, pokojová služba, možnost uzavření sňatku, catering služby, prostor pro setkání, 100 parkovacích míst, parkování. Venkovní bazén na střeše nabízí úchvatný výhled na horu Lycabettus (k dispozici pouze v létě), Healt Club je otevřený 24 hodin, 7 dní v týdnu, k dispozici jsou kardiovaskulární zařízení, moderní parní lázeň. Hosté si mohou dopřát relaxační procedury v Sensia Spa zařízení a v posilovně.

Stravování

Možnost stravování: snídaně. Začněte den s lahodnou snídaní v snídaňové místnosti na nejvyšším patře s dech-beroucím výhledem. Le Grand Balcon restaurace na 6. patře servíruje gurmánskou středomořskou kuchyni s nezapomenutelným výhledem na Akropoli a Aténskou panorama. Frame zahrada je k dispozici během letních měsíců, nabízí obědy a večeře, vedle hudby si můžete vychutnat vynikající koktejly.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadlo standardních rozměrů jakož i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Athén. Transfer do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: dominanta Atén - Akropole se vstupní branou Propylaje, starověkými chrámy Parthenon a Erechteon se šesti Karyatídami, moderní muzeum Akropole, starověká řecká agora s chrámem Hefaisteon, Attalova STOA, římská agora s Věží větrů, Hadriánova knihovna, Plaka - nejstarší čtvrť města, Dionýsovo divadlo a Odeon Heroda Attickém na úpatí Akropole.

3.den - Prohlídka města: náměstí a čtvrť Monastiraki se světoznámým bleším trhem, množství rázovitých obchůdků se suvenýry, ovocem, kořením, medem či ouzem, náměstí Mitropolia s hlavní aténské katedrálou, náměstí Syntagma s budovou parlamentu, kde každou hodinu probíhá střídání stráží v starých řeckých uniformách (Evzoni), Národní zahrada s palácem Zapeon - oáza odpočinku plná palem a pomerančovníků, Panaténajský stadion, kde se konaly první moderní olympijské hry, Olympeon - chrám Dia Olympského, Hadriánova brána.

4.den - Prohlídka města: Národní archeologické muzeum - jedno z nejvýznamnějších archeologických muzeí na světě, Benaki Muzeum, Kerameikos - rozsáhlý archeologický areál, Pireus - největší řecký přístav snadno dosiahuteľný metrem (cca 20 min. Z centra), možnost lodního výletu na některý z ostrovů šáronské zálivu (Salamina, Eigina).

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer na letiště. Odlet z Atén. V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orrientační ceny vstupů

Akropole, Parthenon - 12 €, Nové muzeum Akropole - 5 €, Diův chrám - 2 €, Dionysovo divadlo - 2 €, Starověká Agora - 2 €, Římská agora - 4 €, Hefaistonov chrám - 4 €, Národní archeologické muzeum - 7 € , Kerameikos - 2 €, Benaki Muzeum - 7 € Pokud si zakoupíte lístek na Akropoli v ceně 12 €, tento lístek platí i pro vstup do Staré a Římské Agory, Hadriánova knihovny, Kerameikos a do Diova Chrámu. Bezplatný vstup mají návštěvníci nad 65 let (občané Řecka nebo jiného státu EU), návštěvníci pod 18 let, osoba doprovázející zdravotně postižená osoba, studenti univerzity a vyšších vzdělávacích institucí (požadovaný platný studentský průkaz). Lístek na metro - 1,20 € (0,60 € - studenti), platný na 1,5 hod. 1-denní lístek - 4 €, platný na 24 hod. 5-denní lístek - 10 €, je možné jej použít na jakýkoli druh hromadné dopravy (metro, tramvaj, autobus) a je platný na pět dní.

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Termíny DE/AT

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné