Termíny Hotel St George Lycabettus Boutique Hotel

St George Lycabettus Boutique Hotel, Řecko, Řecko pevnina, Atény, 17.3.2018, Polopenze

St George Lycabettus Boutique Hotel starstarstarstarstar

St George Lycabettus Boutique Hotel
Termín: 17.3. – 20.3.2018
Změnit termín
Délka: 4 dny / nocí
Doprava: letecky (Katovice)
Strava: Polopenze
Číslo zájezdu: 134015211
Cena: 12 884 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. St George Lycabettus Boutique Hotel nabízí 154 moderních jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojů, které jsou vybaveny individuální klimatizací, trezorem, vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů), plně zásobeným mini barem, přístrojem na čaj a kávu, TV se satelitním příjmem a rychlým přístupem na internet. Pokoje mají velká okna se spoustou přirozeného světla, některé s výhledem na aténské kapitálu (za příplatek).

Poloha

Vznešený St George Lycabettus Boutique Hotel se nachází přímo v centru Atén, v exkluzivní části Kolonaki, poskytuje snadný přístup k Parthenonu, do části Plaka (staré město v Aténách), k několika muzeím a také do obchodní a administrativní oblasti. V pěší vzdálenosti od národního archeologického muzea, náměstí Syntagma, řeckého parlamentu. Tento Boutique hotel poskytuje elegantní úkryt pro náročnější cestovatele. Upozornění: v případě vycestování pouze jedné osoby je třeba k ceně zájezdu přičíst příplatek za transfer 50 €.

Služby hotelu

24 hodinová recepce poskytne informace a místních restauracích, zábavních a regreačných zařízeních, divadlech, vstupenkách a pod., Úschovna zavazadel, směnárna, pokojová služba, možnost uzavření sňatku, catering služby, prostor pro setkání, 100 parkovacích míst, parkování. Venkovní bazén na střeše nabízí úchvatný výhled na horu Lycabettus (k dispozici pouze v létě), Healt Club je otevřený 24 hodin, 7 dní v týdnu, k dispozici jsou kardiovaskulární zařízení, moderní parní lázeň. Hosté si mohou dopřát relaxační procedury v Sensia Spa zařízení a v posilovně.

Stravování

Možnost stravování: snídaně. Začněte den s lahodnou snídaní v snídaňové místnosti na nejvyšším patře s dech-beroucím výhledem. Le Grand Balcon restaurace na 6. patře servíruje gurmánskou středomořskou kuchyni s nezapomenutelným výhledem na Akropoli a Aténskou panorama. Frame zahrada je k dispozici během letních měsíců, nabízí obědy a večeře, vedle hudby si můžete vychutnat vynikající koktejly.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadlo standardních rozměrů jakož i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Athén. Transfer do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: dominanta Atén - Akropole se vstupní branou Propylaje, starověkými chrámy Parthenon a Erechteon se šesti Karyatídami, moderní muzeum Akropole, starověká řecká agora s chrámem Hefaisteon, Attalova STOA, římská agora s Věží větrů, Hadriánova knihovna, Plaka - nejstarší čtvrť města, Dionýsovo divadlo a Odeon Heroda Attickém na úpatí Akropole.

3.den - Prohlídka města: náměstí a čtvrť Monastiraki se světoznámým bleším trhem, množství rázovitých obchůdků se suvenýry, ovocem, kořením, medem či ouzem, náměstí Mitropolia s hlavní aténské katedrálou, náměstí Syntagma s budovou parlamentu, kde každou hodinu probíhá střídání stráží v starých řeckých uniformách (Evzoni), Národní zahrada s palácem Zapeon - oáza odpočinku plná palem a pomerančovníků, Panaténajský stadion, kde se konaly první moderní olympijské hry, Olympeon - chrám Dia Olympského, Hadriánova brána.

4.den - Prohlídka města: Národní archeologické muzeum - jedno z nejvýznamnějších archeologických muzeí na světě, Benaki Muzeum, Kerameikos - rozsáhlý archeologický areál, Pireus - největší řecký přístav snadno dosiahuteľný metrem (cca 20 min. Z centra), možnost lodního výletu na některý z ostrovů šáronské zálivu (Salamina, Eigina).

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer na letiště. Odlet z Atén. V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orrientační ceny vstupů

Akropole, Parthenon - 12 €, Nové muzeum Akropole - 5 €, Diův chrám - 2 €, Dionysovo divadlo - 2 €, Starověká Agora - 2 €, Římská agora - 4 €, Hefaistonov chrám - 4 €, Národní archeologické muzeum - 7 € , Kerameikos - 2 €, Benaki Muzeum - 7 € Pokud si zakoupíte lístek na Akropoli v ceně 12 €, tento lístek platí i pro vstup do Staré a Římské Agory, Hadriánova knihovny, Kerameikos a do Diova Chrámu. Bezplatný vstup mají návštěvníci nad 65 let (občané Řecka nebo jiného státu EU), návštěvníci pod 18 let, osoba doprovázející zdravotně postižená osoba, studenti univerzity a vyšších vzdělávacích institucí (požadovaný platný studentský průkaz). Lístek na metro - 1,20 € (0,60 € - studenti), platný na 1,5 hod. 1-denní lístek - 4 €, platný na 24 hod. 5-denní lístek - 10 €, je možné jej použít na jakýkoli druh hromadné dopravy (metro, tramvaj, autobus) a je platný na pět dní.

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 3x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Polopenze - Half Board (HB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491. Pro ověření termínu zájezdu nebo další informace volejte 602 260 782 nebo 777 701 778 nebo níže udělejte nezávaznou objednávku zájezdu a budeme Vás poté kontaktovat.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Další termíny

CK