odlet Srí lanka na vánoce

Srí lanka vánoce

Nabídky zájezdů na Srí Lanku o Vánoce

 Užijte si vánoční čas na překrásné písčité pláži Srí Lanky. Zahoďte stres z pečení cukroví a smažení kapra a řízků :) a vyražte si užít parádní vánoční dovolenou na Srí Lance! :)

Zobrazit další nabídky na Srí Lanku na Vánoce

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka zájezdů Vánoce Srí Lanka.

Jako i spoustu dalších exotických zemí, je Srí Lanku vhodné navštívit právě v období Vánočních svátků nebo přímo na Vánoce. V prosinci je tu počasí už bez vydatnějších dešťů a je tu krásně teplo :) Zkrátka Srí Lanka na Vánoce je tou správnou volbou. :)

Chcete se dozvědět, jaké je počasí na Srí Lance? Podívejte se na naší tabulku s celoročním přehledem průměrných teplot!

Počasí Srí Lanka

Jelikož se Srí Lanka (někdy také Šrí Lanka), nachází v Asii, počítejte s tím, že doba letu nebude úplně krátká, jako je to u běžných destinací, kam se létá na letní dovolenou. Doba letu na Srí Lanku je cca 10 hodin. Na druhou stranu budete kratší dobu čekat na slunce a teplé počasí :) Vánoce na Srí Lance Vám přinesou spoustu slunce a dodají Vám energii. Přece jen v Čechách si počkáme na teplé počasí minimálně do května :) I když jsou i exotické země, do kterých se letí ještě déle. Například Jamajka nebo Kuba :)

Přehlednou tabulku s dobou letů do destinací naleznete zde:

Doba letu do destinací

Už víte, který hotel si v tomto tropickém ráji zvolíte? Možností je spousta a určitě je dobré pečlivě vybírat. Přecejen to není úplně nejlevnější dovolená a chcete si ji užít bez problémů a starostí.

Proto jsme pro Vás připravili seznam několika TOP hotelů na Srí Lance. Na odkazu níže se na tyto hotely můžete podívat :)

TOP hotely Srí Lanka

A pokud nemáte čas a nebo se nechcete probírat desítkami zájezdů a pročítat recenze, můžete nám napsat nebo zavolat. Rádi Vám s výběrem dovolené na Srí Lance na Vánoce, pomůžeme. Nemusíte na Srí Lanku jezdit pouze na Vánoce, velice oblíbený je i Silvestr. :)

 Doporučujeme, zařídit si dovolenou včas. Pokud se rozhodnete na poslední chvíli, nemusí už být žádná volná místa. Zájezdy na Srí Lanku, především na Vánoce, jsou velice oblíbené, takže se místa rychle vyprodávají. Spousta cestovatelů sem v posledních letech míří stále častěji a chtějí si užít vánoční svátky v tomto tropickém ráji, s bílým pískem a úžasnou přírodou.