Ostrov Srí lanka last minute

Srí lanka last minute

Vítejte na našich stránkách Srí Lanka Last minute

Srí Lanka je nádherný ostrov, rodiště Arthura C. Clarka, známého vědce a vynálezce.

Nechte se rozmazlovat v dech beroucích luxusních hotelech a poznejte místní tradice a zvyky, užijte si překránou přírodu, průzračné moře, úžasné památky, kulturu i architekturu :).

Zájezdy na poslední chvíli na Srí Lanku

Ramon Beach Resort

Ramon Beach Resort

Srí Lanka » Hikkaduwa

40 termínů letecky 

Strava: SN  Odlet: PRG, VIE, MUC, -


Hotel J

Hotel J

Srí Lanka » Negombo

79 termínů / 50 Last minute letecky  LM

Strava: SN  Odlet: PRG, VIE


Rani Beach Resort

Rani Beach Resort

Srí Lanka » Negombo

1219 termínů / 496 Last minute letecky  LM

Strava: SN, PL  Odlet: PRG, VIE, BTS


Golden Star Beach

Golden Star Beach

Srí Lanka » Negombo

652 termínů / 248 Last minute letecky  LM

Strava: SN, PL  Odlet: PRG, VIE, BTS


Club Koggala Village

Club Koggala Village

Srí Lanka » Koggala

1087 termínů letecky 

Strava: SN, PL, Al  Odlet: PRG, VIE


                             

Zobrazit další nabídky Srí lanka last minute

Destinace na Srí Lance

Máte-li vybranou již nějakou konkrétní destinaci, ve které byste chtěli být po dobu své dovolené ubytování, pak stačí kliknout na někdou z destinací níže a zobrazí se Vám kompletní výpis zájezdů pouze pro danou oblast. Pokud však netrváte na konkrétní oblasti, můžete vybírat z celého seznamu zájezdů výše :).

SRÍ LANKA - NABÍDKA LÁSTŮ S NĚMĚCKÝMI CK

Last minute znamená zakoupení zájezdu na poslední chvíli - ať už je to na Srí Lanku nebo do jiné destinace. Ceny začínají být výhodné cca měsíc před odletem, a postupně se blíže k termínu snížují. Riziko dovolené na poslední chvíli je však v tom, že se může stát, že se Vás vybraný zájezd na Srí Lanku vyprodá. Dovolené Srí Lanka last minute mají tu výhodu, že je dokážete zakoupit celoročně. Protože na Srí Lance je celoročně vhodné počasí na opalovaní a koupání, ale dejte si pozor, v některých měsících Vás na Srí Lance mohou zastihnout deště a ty nemá v oblibě každý z nás. Detailní rozpis počasí naleznete na odkazu níže - včetně teplot vody a vzduchu. V případě Srí Lanky je také třeba počítat s delší dobou letu - tu naleznete také na odkazu níže.

Počasí Srí Lanka

 Doba letu na Srí Lanku a dalších destinací

V případě, že jste si nevybrali z nabídky zájezdů na poslední chvíli na Srí Lanku, můžete nás kontaktovat a my Vám s výběrem pomůžeme, popřípadě Vám zájezd necháme individuálně nakalkulovat. Níže se také můžete podívat na další země, kam můžete vyrazit za teplem :)!

Thajsko last minute, Egypt last minute, Indonésie last minute, Mauricius last minute, Jamajka last minute a další destinace.