Ubytování Hotel SPORT MPM HOTEL Bulharsko

Sport MPH hotel - Bulharsko - Bansko

Sport MPH hotel starstarstarstar

Doprava: -
Letiště: -
Odjezd: -
Strava: -
Dnes Počasí v Bansko - transparent 23°C
Zítra Počasí v Bansko - transparent 13 - 25°C
25.9. Počasí v Bansko - transparent 9 - 15°C
26.9. Počasí v Bansko - transparent 6 - 13°C

Termíny

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SPORT MPM HOTEL
Poloha
4* MPM Sport Hotel se nachází v horském městečku Bansko, v těsné blízkosti lyžařského vleku Gondola a 5 minut od centra. Centrální autobusové nádraží je od hotelu vzdáleno 2,5 km. Od roku 2009 se jedná o prominentní hotel v této oblasti.Hotel má zahradu s otevřeným krbem a lehátky, lobby bar s lehkým občerstvením a restauraci s à la carte pokrmy a víny. K dispozici je také půjčovna lyží a bezplatná lyžárna. Hosté, kteří přijedou autem, mohou využít soukromé parkoviště hotelu zdarma. Kromě pokojové služby, 24-hodinové recepce a lékařských služeb mohou hosté využít i kadeřnictví a směnárnu.

Informace o lyžařském středisku Bansko:
Bulharská oblast Bansko je jedním z nejznámějších a nejmodernějších zimních sportovních center ve východní Evropě. Tato SKI AREA disponuje 16 vleky a nabízí pestrý výběr sjezdovek. 48 km a nachází se ve výšce až 2 560 m.
Lyžařský areál je rozdělen do tří lyžařských stanic, které jsou spolu propojeny sjezdovkami. Jejich délka je 48 km a nachází se ve výšce 2.560 m. Zajímavostí je, že se zde nachází světově nejdelší sjezd. Z nejvyššího bodu SKI AREY - vrcholu Todorka se sjede celkem 16 km a překoná se 1570 výškových metrů až do údolí. Pro běžkaře má oblast Banska k dispozici 5 km krásně upravených tratí. Pro nelyžující turisty nabízí Bansko různé výlety po zimní krajině, výlety na sněžnicích a pro lyžaře noční lyžování na sjezdovce do údolí. Velmi oblíbená je zde úzkokolejka, která jezdí několikrát denně a je velmi oblíbená.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* dopravu
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
Hotel Mpm Sport nabízí pohodlné ubytování následujících typů: Apartmá typu Deluxe, Standardní apartmá a Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe. Každý je vybaven zařízením z třešňového dřeva, dvojitými prosklennými okny, minibarem, TV s plochou obrazovkou, pohovkou a centrálním vytápěním. Rovněž mají en suite koupelny s osuškami, sprchou a toaletními potřebami zdarma. Některé apartmá mají balkon s krásným výhledem na pohoří Pirin.
Stravování
Pokrmy vegetariánské kuchyně a další se podávají formou "a la carte" a v bufetovém stylu v hotelové restauraci. Cosy Lobby bar nabízí lehké občerstvení s otřevřeným ohněm a terasou.
Poznámka
Nejbližší zajímavá místa:

Gondola Lift 250 m
Molerite 1,4 km
Bansko Municipality 1,6 km
Holy Trinity Church 1,7 km
Chapel of the Holy Virgin 1,7 km
Chalin Valog Lift 2 km
Akademika 5 km
Shiligarnik - Highland 6 km
Shiligarnik - Todorka 6 km
Ski Lift Banderitsa 1 6 km

Nejoblíbenější zajímavá místa v této oblasti

Mezhdinna Todorka 7 km
Bansko Lift 8 km
Todorka 9 km
Ski tracks Bansko 9 km
Bansko - Banderitsa Meadow 9 km
Vihren Peak 9 km
Belitsa 16 km
Dobarsko 16 km
Sport a zábava
Wellness centrum zahrnuje římské lázně, parní lázeň, saunu, venkovní vyhřívanou vířivku a řadu specializovaných tělových i kosmetických procedur.

Krytý bazén (po celý rok)
Masáže (za poplatek)
Lázně a wellness (za poplatek)
Sauna
Lyžování
Prodej skipasů
Půjčovna lyžařského vybavení
Lyžárna

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Termíny DE/AT

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné