Do Spojených arabských emirátů last minute

Spojené arabské emiráty last minute

Vítejte na stránkách Spojené arabské emiráty Last minute

Exotická dovolená, ale také poznání nových kultur, arabský luxus, krásné pláže, úžasné nákupní možnosti, dech beroucí stavby, příjemně teplé moře s úchvatným podmořským životem, který láká ke šnorchlování a potápění - To vše a ještě mnohem více Vám nabízí Emiráty.

Zájezdy na poslední chvíli do Spojených arabských emirátů

Citymax Hotel Sharjah

Citymax Hotel Sharjah

Spojené arabské emiráty » Sharjah

7874 termínů / 1244 Last minute letecky  LM

Strava: BS, SN, PL, PP  Odlet: PRG, VIE, BTS, KTW, KRK


Hues Boutique

Hues Boutique

Spojené arabské emiráty » Dubaj

1116 termínů letecky 

Strava: SN, PL  Odlet: PRG, BTS, KRK


Ramada Deira

Ramada Deira

Spojené arabské emiráty » Dubaj

35 termínů letecky 

Strava: SN  Odlet: PRG


            

Zobrazit další nabídky Emiráty last minute

Destinace v SAE

Pokud již máte vybranou konkrétní destinaci v SAE, kde chcete strávit Vaší dovolenou, klikněte na některý z odkazů níže a podívejte se na kompletní nabídku zájezdů do Spojených arabských emirátů právě pro destinaci, kterou jste si zvolili :) Při aktuálních nabídkách vždy naleznete i Aktuální počasí ve Spojených arabských emirátech.

 SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY -  NABÍDKA LÁSTŮ S NĚMĚCKÝMI CK

Všechny zájezdy SAE last minute jsou o tom, že si zájezd zakoupíte těsně před odjezdem na dovolenou. Nejvýhodnější ceny začínají asi měsíc před odjezdem a někdy se ještě těsněji k termínu sníží, samozřejmě do okamžiku než se vyprodá. Dovolenou do SAE si můžete zakoupit celoročně, protože je zde celoročně vhodné počasí na opalovaní a koupání - je tu krásně teplé moře, ale dejte si pozor, v některých měsících tu může být pro někoho až nesnesitelné vedro, teploty tu dosahují vysokých čísel. Největší teplo je ve Spojených arabských emirátech v hlavní sezóně - teploty dosahují až přes 40°C. Doporučujeme proto vyrazit na rekreaci spíše v podzimních a zimních měsících nebo na jaře. Detailnější rozpis počasí naleznete na odkazu níže.

Počasí Spojené arabské emiráty

Doba letu do Emirátů a dalších destinací

Pokud jste si nevybrali z nabídky dovolených last minute do Spojených arabských emirátů, zkuste se podívat i na další zajímavé destinace, kam můžete vyrazit za teplem :) !

Last minute Srí Lanka, Last minute Thajsko, Last minute Egypt, Last minute Turecko, a další destinace.