Ubytování Hotel Hotel RIVA +++ Bulharsko

Riva - Bulharsko - Burgas - Slunečné Pobřeží
Doprava: letecky
Letiště: Praha
Odjezd: -
Strava: All inclusive
Dnes Počasí v Nesebar - transparent 23°C
Zítra Počasí v Nesebar - transparent 19 - 24°C
22.9. Počasí v Nesebar - transparent 18 - 24°C
23.9. Počasí v Nesebar - transparent 19 - 24°C

Termíny

Informace

300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel RIVA +++
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti, k dispozici mají vlastní příslušenství(koupelna, WC), klimatizaci, SAT/TV, balkon s posezením, ledničku, telefon; za poplatek WiFi. Pokoje jsou menší než v části 4****.
Poloha
Kompletně zrekonstruovaný hotel se skládá ze 3* a 4* části, se společnými službami. Vzdálenost od pláže je cca 250 m a 800 m od aquaparku Action, 30km od letiště Burgas. Nachází se nedaleko rušného obchodního a zábavního centra letoviska. Do blízkého historického městečka Nessebar jezdí pravidelně MHD a turistický minivláček.
Středisko
Slunečné pobřeží
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, 2 venkovní bazény, jeden z nich s částí pro děti, a jeden bazén pouze pro děti. Dále pak hlavní restaurace, pool bar, lobby bar, snack bark, WiFi v lobby zdarma, minimarket, udržovaná zahrada, parkoviště, dětský koutek, dětské hřiště, trezor na recepci za poplatek.
Stravování
All inclusive, snídaně, obědy, večeře formou bufetu, dále občerstvení odpoledne – snack (pizza, sendviče, káva atd.), vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje.
Pláž
Velká písčtá pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Pozvolný sestup do moře. Bohatý výběr vodních sportů (vodní skútry, šlapadla, banán, vodní lyže apod). Lehátka a slunečníky za poplatek.
Tipy pro správnou volbu
- velká zahrada
- nedaleko pláže i centra letoviska
- vhodné pro rodinnou dovolenou
Sport a zábava
Dětský koutek a hřiště, sportovní aktivity dle aktuálního animačního programu. Půjčovna kol v letovisku. Možnost nákupů nebo návštěvy večerních podniků a diskoték v nedalekém centru letoviska.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Termíny DE/AT