Přehledy počasí teploty

Přehled počasí

Přehled počasí - průměrné teploty v dovolenkových destinacích

Informace o počasí v oblíbených dovolenkových destinací, které naleznete na těchto stránkách, berte prosím informativně.

Mít na dovolené krásné počasí přehled počasí, průměrné teploty, to je asi sen každého z nás. A pro každého je také představa o krásném počasí o něco jiná. Proto jsme pro Vás připravili, na Vaše četné dotazy ohledně počasí a teplot v zemi, kam se právě chystáte, přehled počasí v dovolenkových destinací, včetně těch exotických – například počasí na Kubě, v Mexiku, Mauriciu, na Srí Lance, v Dominikánské republice, v Tanzánii, Thajsku a dalších zemích. Postupem času budeme přehled počasí doplňovat o další místa, která Vás lákají a maté zájem o dovolenou právě tam. V našich přehledných tabulkách počasí - jedná se o velký přehled celoročního počasí, naleznete především průměrné teploty vody (moře, oceánu) a vzduchu (maximální, minimální nebo průměrné za celý měsíc), ale nechybí ani průměrný předpoklad srážek či jejich hustota,  v některých nechybí ani počet hodin, po které svítí slunce.

Aktuální přehled počasí průmerné teploty přehled počasínaleznete při aktuální nabídce zájezdů, většinou tři dny dopředu.

Přehled počasí, průměrné teploty – vzduchu, vody, délka slunečního svitu, předpoklad srážek v jednotlivých destinacích

Přehled počasí v zemích

Kliknutím na Vámi zvolenou destinaci se Vám otevře stránka s přehledem počasí s teplotami vzduchu a vody v měsících roku

počasí Turecko

 počasí Tunisko

počasí  Egypt

Alanya

Djerba

Hurghada

Antalya

Monastir

Sharm El Sheikh

Bodrum

Mahdia

 počasí  Řecko

Izmir

Sousse

Rhodos

Istanbul

Zarzis

Korfu

 počasí  Španělsko

Bizerte

 počasí  Bulharsko

Mallorca

 počasí  Maroko

Burgas

Alicante

Agadir

Varna

Malaga

Marrakéš

 počasí  Francie

 počasí Chorvatsko

Počasí Spojené arabské emiráty

Paříž

Dubrovník

Dubaj

Nice

Split

 počasí  Malta

počasí Portugalsko

Rijeka

Valetta

Lisabon

 počasí Kypr

 počasí Itálie

počasí  Kuba

Larnaka

Neapol

Varadero

 počasí Mauricius

počasí Mexiko

počasí  Thajsko

Mauricius Cancun

 Thajsko

 počasí Tanzánie

 Conzumel  počasí  Srí Lanka
Zanzibar Mexico City  Srí Lanka
počasí Isla Margarita Riviera Maya  Počasí Dominikánská rep.  
Isla Margarita Acapulco
Dominikánská republika 

Rozcestník přehledů počasí - průměrných teplot

Takže teď už záleží pouze na Vás, jakou destinaci si pro svoji dovolenou zvolíte a který měsíc pro Vás bude z hlediska přehledu počasí nejlepší. Zda jste zastánci opravdu vysokých teplot, které né každý musí snést či máte raději teploty o něco nižší, které jsou vhodné především pro poznávací a turistické zájezdy a celkové objevování země. Dávejte si pozor na možnosti silných dešťů, hurikánů či monzumů, především v některých exotických zemích – ty by Vám dovolenou jistě zkazily. Hurikány Vás mohou potkat například na Kubě, proto si dobře rozmyslete, který měsíc především pro exotickou dovolenou zvolíte. Při výběru vhodného měsíce Vám pomůžou jistě naše tabulky přehledu počasí a také krátký souhrn o počasí v zemi.

Průměrná teplota vzduchu v uvedené destinaci se pohybuje cca o 2 stupně Celsia níže, než v tabulce uvedená maximální teplota vzduchu. Teploty vzduchu jsou měřeny ve stínu. Předpoklad srážek je vypočítaný z průměru deštivých dní v daném měsíci. Uvádíme i průměrné teploty vody (moří).

Přehled počasí aktuální počasí