Poznávací zájezd Island

Poznávací zájezdy na Island

Aktuální poznávací zájezdy na Island

Vydejte se prozkoumat historii Islandu, této krásné a vzdálené země, a vyberte si vhodný poznávací zájezd. Tento nádherný ostrov v Atlantském oceánu skrývá spoustu přírodních krás a čeká pouze na to, až je objevíte. Poznávací zájezdy Island jsou v posledních letech velmi oblíbené a není se čemu divit :)

starstarstar

22.9.2018, 9 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

22.9.2018, 16 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

24.9.2018, 6 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

27.9.2018, 5 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

27.9.2018, 5 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

27.9.2018, 5 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další nabídky poznávací zájezdy na Island


Chcete poznat něco nového? Nemáte rádi teplé počasí a raději dáváte přednost chladnému vánku? Pak se vydejte poznat Island! Tato země - ohně a ledu Vás jistě uchvátí. Přírodní bohatství Islandu je opravdu velké a určitě stojí za to, vydat se sem na poznávací zájezd. 

Poznávací zájezdy na Island nabízí mnoho - sopky, ledovce, gejzíry, termální a horské prameny, .. ale také rybolov se vším všudy. Pokud jste milovníci vody a vodopádů, pak Vás jistě potěší pohledy na překrásné islandské vodopády, včetně kaskádových vodopádů.

Při poznávacím zájezdu na Islandu můžete narazit také na botanickou zahradu, moderní kostely ale také na typické staré části měst. Nechybí tu ani jezera a další krásy a výtvory matky přírody.

V rámci poznávacího zájezdu se můžete také vydat na výlet lodí po Islandu za velrybami, projet se na islandských koních nebo navštívit termální lázně. Tyto aktivity většinou nebývají součástí zájezdů, ale lze je dokoupit samostatně. Je totiž těžké dopředu předpovídat, jaké bude na Islandu počasí. Počasí se zde totiž velice rychle mění a proto je lepší jednat přímo v místě v určitou chvíli.

Poznávací zájezdy na Island jsou úžasná záležitost. S výběrem toho nejlepšího Vám rádi v naší agentuře pomůžeme. Stačí nás jen kontaktovat telefonicky nebo emailem. Můžete nás také navštívit v naší agentuře. Pobočku máme v Roudnici nad Labem :).

Poznávačky Island  Island poznávací zájezdy dovolená island Poznávací zájezdy Island

Zkrátka pokud toužíte po něčem novém, jiném, krásném. Vydejte se na Island! :) Poznávací zájezdy Vám jistě nabídnou spoustu a především to, co je na tomto ostrově nejkrásnější a nejlepší. Poznáte krajinu i místní obyvatele a určitě zapřemýšlíte nad tím, že se na Island znovu vrátíte.