Romantické poznávací zájezdy do Říma

Poznávací zájezdy do Říma

Aktuální poznávací zájezdy do Říma

Pokud chcete poznat krásy Říma, pak jste na správném místě! Níže naleznete všechy poznávací zájezdy do Říma. Stačí si pouze vybrat, který Vám vyhovuje nejvíce.

Rádi Vám v naší agentuře s výběrem pomůžeme, stačí nás jen kontaktovat :).

starstarstar

19.9.2018, 5 dní
Polopenze, autobus
Sleva:
rezervace

starstarstar

20.9.2018, 4 dny
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 3 dny
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

25.9.2018, 6 dní
Snídaně, autobus
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

25.9.2018, 6 dní
Snídaně, autobus
Sleva:
rezervace

starstarstar

25.9.2018, 6 dní
Snídaně, autobus
Sleva: -7 %
rezervace

  Zobrazit další nabídky poznávací zájezdy do Říma

U nás najdete jak poznávací zájezdy do Říma letecky, tak i poznávací zájezdy do Říma autobusem. Záleží pouze na Vás, co Vám vyhovuje více.

  • Pokud se vydáte do Říma letecky, pak si ušetříte čas a budete mít více času na poznání tohoto krásného a historického města. Letecká doprava představuje větší komfort, ale také větší náklady. Holt vše má své pro a proti :)
  • Na poznávací zájezd do Říma se můžete vydat i autobusem, kde Vás také nemine zajímavý program, který ve většině případů slibuje to, že uvidíte to nejlepší z Říma. A na rozdíl od letecké dopravy, zde můžete ušetřit poměrně velkou část peněz.

Na výběr máte z několika různých programů zájezdů, takže je z čeho vybírat. Pokud si však s výběrem toho správného poznávacího zájezdu do Říma nevíte rady, stačí nám napsat nebo, zavolat jaké máte požadavky a co vše byste v Římě chtěli vidět a my Vám zašleme nabídky, které budou nejvíce souhlasit s Vašimi požadavky na poznávací zájezd do Říma.

Nejznámější památkou říma je bezesporu Coloseo. Dále můžete také navštívit ulici Via dei Fori Imperiali, Fonata di Trevi, Pantheon a další.

Poznávací zájezdy do Říma bývají také často spojeny i s poznáním dalších míst v Itálii. Poznejte například Řím a Florencii nebo Řím a Neapolský záliv.

Řím poznávací dovolená Poznávací zájezdy do Říma Poznávací zájezd ŘíM