Aktuální poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy za památkami a historií

Vyražte na poznávací zájezd

Milujete poznávání nových zemí, kultur, lidí, jídla a historie? Pak volte poznávací zájezdy!

Níže naleznete prozatimní přehled poznávacích zájezdů do různých zemí a destinací a různých zákoutí světa:

Poznávací zájezdy nabízejí spojení pobytového zájezdu s aktivním poznáním země. Užijete si historii, památky, přírodní atraktivity či jiné zajímavosti země a přitom se stihnete i opálit na pláži. Výhodou poznávacích zájezdů je to, že program zájezdu je jasně daný a Vy si tak můžete vybrat, který program je pro Vás nejatraktivnější.

Poznávací zájezdy za kulturou a památkami

+ Nemusíte nic zdlouhavě plánovat, stačí si jen vybrat z nabídky poznávacích zájezdů a vyrazit na dovolenou s tím, že program za Vás připraví někdo jiný. To je příjemné, nemyslíte? :)

+ V nabídce máme velké množství poznávacích zájezdů od různých cestovních kanceláří s rozlišným zaměřením a bohatými programy, takže záleží pouze na Vás, který zájezd si vyberete. 

+ Vybírat můžete z evropských zemí, jako je například Francie, Itálie či rakouská Vídeň. V naší nabídce poznávacích zájezdů nechybí ani exotické destinace. Spojte relaxaci s poznáním a vyražte třeba procestovat krásy báječné Kuby, Thajska nebo Číny.

Nabídnout Vám můžeme poznávací zájezdy s různými druhy dopravy:

Poznávací zájezdy s vlastní dopravou

Autobusové poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy s kombinovanou dopravou

Letecké poznávací zájezdy

+ Letecké poznávací zájezdy se stávají stále více oblíbené díky možnosti rychlé přepravy na místo poznání a zpět.

+ Díky rychlé přepravě máte možnost lépe zemi poznat a nemusíte tak trávit spoustu času zhlouhavou přepravou pomocí autobusu či automobilu.

+ Po ty, co nemají moc času nebo si nechtějí vybrat moc dovolené, jsou v nabídce jednodenní poznávací zájezdy, na těch sice danou destinaci nepoznáte tak hluboce, ale prohlídka různých míst bude i tak dostatečně intenzivní.

+ Další vlnou těchto zájezdů jsou vícedenní poznávací zájezdy, například na 3 - 5 dní, takže si často můžete udělat "prodloužený víkend'' :)

+ V případě exotických destinací, bývají poznávací zájezdy poměrně dost intenzivní a bohaté na zážitky, zkušenosti a poznávání nových věcí, takže počítejte s délkou i několika týdnů, zpravidla to bývá 14 - 16 dní. U takovýchto exotických poznávacích zájezdů doporučujeme pořádně nabít fotoaparáty a mít dostatečně velkou paměť na úschovu fotografií :)

 

Přehled poznávacích zájezdů neustále rozšiřujeme, takže pokud se tu nyní nenachází země, do které byste chtěli vyrazit, tak věřte, že již brzy se tu objeví. Nebo nás neváhejte kontaktovat na telefonních číslech, emailu či skypu. Rádi Vám zašleme nabídky na zvolenou zemi či zodpovíme Vaše dotazy.

Poznávací zájezdy do Paříže - Eifelova věž