Termíny Hotel Peninsula

Peninsula, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Agia Pelagia, 7.4.2018, All inclusive
Peninsula
Termín: 7.4. – 14.4.2018
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Vídeň)
Strava: All inclusive
Číslo zájezdu: 134044366
Cena: 20 307 Kč (-0 %)

Informace

50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Peninsula Hotel
Ubytování

Peninsula Hotel nabízí 250 pohodlných dvoulůžkových pokojů a 16 prostorných rodinných pokojů. Pokoje jsou ve stylu tradičního krétské dekoru nabízející moderní vybavení. Každá má vlastní koupelnu, krásný balkon nebo terasu, telefon, ledničku, klimatizaci, rádio a bezpečnostní trezor (za poplatek). Pokoje: jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky, (výhled na hory nebo výhled na moře), bungalov s možností 2 přistýlek (výhled na moře).

Poloha

Peninsula Hotel je postaven na mysu ostrova Kréta v Egejském moři v tradiční architektuře s výhledem na nádherný modrý záliv Aghia Pelagia. Tento úžasný hotel sedí uprostřed bujné výsadby a je obklopen dvěma jedinečnými plážemi, které nabízejí širokou škálu vodních sportů vhodných pro všechny věkové skupiny. K dispozici je také certifikované potápěčské centrum. Pláž se nachází jen pár minut chůze od hotelu. Tento hotel na ostrově Kréta je známý pro svou pohostinnost, příjemné prostředí, blízkost známých archeologických památek krásného hlavního města Heraklion. Jelikož komplex je postaven na svahu, není vhodný pro hosty s invalidním vozíkem a pro ty, kteří mají problémy s chůzí.

Služby hotelu

Služby recepce, služby prádelny, lékař nebo zdravotnické služby, autopůjčovna, telefon, fax a e-mailové služby, bezpečnostní schránka a minimarket jsou k dispozici za poplatek. Výtahy, registrační pult, pult nabízející výlety, kaple. Konferenční prostory až pro 80 osob jsou k dispozici na požádání, hosté mohou využít místní autobusovou dopravu, která spojuje hotel s městem (za poplatek), zvláštní péče pro novomanžele na svatební cestě, pro hosty, kteří oslavují narozeniny a výročí svatby, bazén s hrami, slunečníky a lehátka okolo bazénu, stolní hry, stolní tenis, tenis (s rezervací), šipky, turnaje, soutěže, výběr z deskových her, volejbal, kulečník (s výjimkou 14: 00-18: 00), vodní volejbal a gymnastika. All Inclusive animační program končí ve 23:00 (denně), potápěčské centrum a kurzy potápění (místní poplatek).

Stravování

Možnost stravování: all inclusive.

Snídaně formou bufetu, Restaurace, denně: 07: 30-09: 45.

Pozdní snídaně kontinentální, Snack Bar, denně: 10: 00-11: 30.

Oběd, bufet, restaurace, denně: 12: 30-14: 00.

Večeře formou bufetu, Restaurace (BBQ 4 krát za týden-závisí na počasí), denně: 19:00-21:30.

Odpolední čaj; Přestávka na kávu; Občerstvení formou bufetu, Snack Bar, denně: 14: 30-17: 30.

nápoje:

Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, točené pivo, plážový Bar, denně: 10: 00-19: 00.

Místní alkoholické a nealkoholické nápoje, nealkoholické nápoje; víno; čepované pivo; vodka; gin; brandy; rum; whisky; raki; ouzo; čaj; káva; Konzervy šťávy, Bar (23:00 bez poplatku do 23:00), denně.

K dispozici je hlavní restaurace, Snack Bar / Taverna, Bar u bazénu, Lobby Bar, Pergola Bar a plážový Bar. Upozorňujeme hosty, že hotel požaduje dodržování přísného dress code (elegantní oblečení) při večeřích a muži musí nosit dlouhé kalhoty.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: All inclusive (AI), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491. Pro ověření termínu zájezdu nebo informace volejte 602 260 782 nebo 730 516 196 nebo níže udělejte nezávaznou objednávku zájezdu a budeme Vás poté kontaktovat.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK