Ostrov Menorca dovolená sezona

Ostrov Menorca dovolená

Dovolená Menorca

Vyražte letos na svou dovolenou na Menorcu! Menorca je ideálním místem pro ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou, ale i pro ty, kteří si jen chtějí užít relax na pláži! Zkrátka ostrov Menorca nabízí vše pro skvělou dovolenou v roce.

A pro ty, kterým už bylo 55 let, jsou tu také seniorské zájezdy na ostrov Menorca.

Neváhejte a zakupte si dovolenou na ostrov Menorca včas! Dá se říci, že Menorca bude i jedním z dovolenkových hitů roku. Proto doporučujeme vybírat z nabídky co nejdříve, dokud jsou ještě volné kvalitní hotely a letenky za first minute ceny! :-)

starstarstar

19.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

19.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

19.9.2018, 8 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstar

19.9.2018, 8 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

19.9.2018, 5 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

19.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další zájezdy na Ostrov Menorca

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka Ostrov Menorca dovolená. A pokud si nevíte s dovolenou na Menorcu rady, neváhejte nás kontaktovat! Rádi pro Vás uděláme výběr z hotelů dle Vašich požadavků.

Jak jsme již výše zmínili, zájezdy na španělskou Menorcu jsou různorodé. Je zde nabídka seniorských, ale i klasických dovolených či rodinných dovolených na sezónu.

Menorca je ostrovem, ležícím zhruba 40km od Mallorky, která je větší, ale také rušnější. Ostrov Menorca se považuje za klidné a romantické místo pro strávení krásné dovolené. Díky tomu, že sem prozatím cestuje méně turistů, je příroda na Menorce poměrně nedotčená. Naleznete tu krásné pláže, některé jsou přístupné pouze z mořské hladiny - proto doporučujem zapůjčit si například kajak :-)

Pokud jste milovníky cyklistiky či turistiky, na Menorce naleznete hustou síť cyklistických a turistických tras, které jsou různě náročné. Menorka je také krásná ze sedla koně, proto tu možná narazíte na spoustu lidí na koni :-) Můžete tak spojit svou dovolenou na Menorce i se sportem :-)

Menorca může být cenově výhodná především pro seniory - ti mají zvýhodněné pobyty, kde v ceně často bývá i nějaký ten výlet po ostrově, promítání či degustace místních specialit. Seniorské zájezdy na Menorcu jsou také v nabídce a jsou v podstatě takovou novinkou na tento rok. Španělsko je seniory velice oblíbené, tak některé CK zařadili do své nabídky i španělskou Menorcu, která by právě pro tento typ turistů mohla být zajímavá. A my věříme - že tomu tak bude! :-) Ostrov je opravdu krásný a užijete si zde klidnou dovolenou plnou relaxace. Navíc senioři mají často zvýhodněné i jednolůžkové pokoje a také mohou vzít vnoučata za super ceny! :-)

Tak na nic nečekejte a vyberte si svůj zájezd na ostrově Menorca!