Dovolené Španělsko na Malorku 55

Dovolená Malorka 55

Dovolená Malorka 55

Pokud je Vám nad 55 let, tak pro Vás budou ideální seniorské zájezdy. Seniorských zájezdů je v naší nabídce spousta, ale pokud Vás zajímá přímo Malorka 55+, níže naleznete vyfiltrované zájezdy pouze na Malorku.

Dovolená ve Španělsku na Malorce pro Vás bude díky programu 55 + super volbou! Cena je vždy oproti klasickým dovoleným zvýhodněná, a nevíc máte v ceně vždy něco navíc! Vyberte si z nabídky dovolená Malorka 55+ na rok 2018 a užijte si pohodovou dovolenou! :-)

Zobrazit kompletní nabídku dovolené na Malorku (neseniorská)

23.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další zájezdy na Ostrov Malorka 55

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka zájezdů Malorka 55+. 

Vyberte si z nabídky zájezdů na Mallorku pro seniory 55 a získáte tak spoustu výhod! Nejenže jsou zájezdy cenově zvýhodněné, ale také s sebou na dovolenou můžete vzít jednoho neseniora za stejnou cenu. Takže pokud je Vám 55 a Vašemu spolucestujícímu ještě ne, může však s Vámi za stejných podmínek cestovat :-) 

Navíc v ceně dovolené na Malorku 55 máte většinou i nápoje k večeři (víno, pivo, vodu), často také výlet s delegátem, nadstandartní delegátskou péči atd.

Pokud chcete na dovolenou na Malorku cestovat i se svými vnoučaty, se zájezdy 55+ to jde za výhodnější ceny! Často CK pořádají různé akce, kdy s sebou na seniorský zájezd můžete vzít i vnouče za zvýhodněnou cenu. Seniorské zájezdy 55, nejen na Malorcu, mají své výhody, takže by byla škoda je nevyužít, nemyslíte? :-)

Seniorské dovolené na Malorku se také rychle vyprodávají, takže neváhejte a zakupte si svou dovolenou Malorky 55+ co nejdříve! :-) A pokud si s výběrem zájezdu 55+ na Malorku nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat! Uděláme pro Vás výběr z volných termínů a Vy si pak jen vyberete, který zájezd by Vám vyhovoval :-)