Ostrov Formentera

Ostrov Formentera dovolená

Dovolená Ostrov Formentera

 Níže najdete nabídky pro zájezdy na ostrov Formentera. Všechny nabídky pro dovolenou na tomto krásném ostrově na jednom místě. Stačí si jen vybrat pro Vás tu nejzajímavější nabídku a vydat se na super dovolenou :).

Zobrazit všechny zájezdy na Ostrov Formentera

starstarstarstar

24.8.2018, 15 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

31.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Ostrov Formentera dovolená, to jsou super nabídky pro Vaši dovolenou. Z dovolené na ostrově si přivezete jistě spoustu nezapomenutelných zážitků, na které budete celý život vzpomínat :).

Ostrov Formentera je vedle Ibizy jeden ze dvou hlavních ostrovů Pytyuských ostrovů. Je součástí španělského společenství Baleáry. Ostrov je 19km dlouhý a žije na něm přibližně 7500 obyvatel. Ostrov se dá pohodlně projet na kole :).

Pokud máte rádi krásné písečné pláže, je pro Vás ostrov Formentera to pravé, nejdete zde nádherní písečné pláže. Mezi asi nejznámější na tomto ostrově patří Playa Migjorn.

Stačí si jen vybrat, který zájezd se Vám nejvíce líbí, zabalit plavky a opalovací krém a vydat se na krásnou, slunečnou dovolenou. :)

Pokud Vás nezaujal zrovna ostrov Formentera, rádi Vám s výběrem té nejlepší dovolené v naší agentuře pomůžeme. Stačí nám jen sdělit Vaše požadavky a připravíme Vám nabídku, kterou Vám zašleme emailem a můžete si jí prohlédnout v pohodlí Vašeho domova.

Plaz Formentera

Pláž Formentera