Cestovní agentura zájezdy

O nás 1. cestovní agentura

Vítejte na stránkách 1. Cestovní agentury "pro Vás to nejlepší"

Na této stránce se dozvíte něco více o tom: kdy jsme začali, proč jsme začali, jak jsme začali, co si myslíme že umíme nejlépe a plus nějaké myšlenky navíc :-)

1.cestovní agentura pobočka prodeje dovolené
Vždy usměvavá a pozitivně naladěná Tinka s Verčou, připraveni Vám pomoci s výběrem dovolené, poznávacího zájezdu.

 

Výhody cestování s 1. Cestovní agenturou

Vše začalo tím, že milujeme cestování a navštívili jsem mnoho zemí od levného Egypta a Tuniska, Řecké ostrovy jako jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Kos a Korfu, z těchto ostrovů byl nejkrásnější Zakynthos, z Itálie to byla oblast Gargána, kde jsem se učil kitesurfing. Podíval jsem se také na Kypr.Z exotických destinací jsem zatím navštívil Dominikánskou republiku, která byla úžasná. Nějakou dobu jsem žil v USA v New Jersey.

A čím déle se pohybujeme v cestovním ruchu, tím máme větší seznam destinací, kam bychom se rádi podívali.

A jelikož máme rádi cestování a tak jsme založili 15.3.2012 první pobočku 1.cestovní agentury v Roudnici nad Labem a soustředíme se i na internetový prodej dovolené po celé České republice, začali jsme prodávát přes internet i na Slovensku lokální slovenské cestovní kanceláře. Později jsme rozšířili prodej o německé cestovní kanceláře. Zejména exotická dovolená se někdy vyplatí z německými CK, pokud člověku nevadí cestovat do německa.

Co umíme nejlépe a proč na dovolenou přes naši cestovní agenturu ?

last minute dovolená  Jsme autorizovaný prodejce zájezdů od více než 400 Českých cestovních kanceláří, německých a slovenských kanceláří

last minute dovolená  Všechny cestovní kanceláře, které nabízíme, jsou pojištěny pro případ úpadku ve smyslu zákona č.159/1999 Sb.

last minute dovolená  Nabízíme Vám zdarma VIP servis, individuální péči při výběru Vaší  dovolené.

last minute dovolená  Doporučíme Vám pouze nejlepší hotely, čteme recenze hotelů na internetu za Vás. Recenze hotelů čteme jak v tuzemsku, tak na zahraničích webech. Mluvíme plynule anglicky a tak recenzím hotelů na zahraničních webech rozumíme :)

last minute dovolená  A máme i nejlepší recenze hotelů - tj. doporučení přímo od Vás, spokojených klientů, kteří využilinašich služeb a vrátili se z dovolené. Mrkněte na last minute, ušetříte peníze a ještě Vám zbydou peníze na útratu.

last minute dovolená  Náš přístup k zákazníkům je postaven na pozitivním naladění a pochopení individuálních potřeb
  zákazníka.      
                  

last minute dovolená  Cestovní ruch je o zábavě a radosti a to je naše společnost.

last minute dovolená  Cena zájezdu je stejná jako má pořádající CK.

last minute dovolená  Naši zaměstnanci a zákazníci jsou stejná strana mince, vážíme si všech dobrých lidí v našem životě.

last minute dovolená

 Vyzkoušejte nás a budete spokojeni, máme mnoho spokojených klientů, kteří se k nám vracejí.

Obchodní podmínky 1. Cestovní agentury

Cestování zdar a práci pokoj :)

Myšlenka o cestování
Cestování je svět zázraků, destinace skrývají tajemství, které čekají na Vaše odhalení. Nechte se unášet radostí, pohodou a novými zážitky. Očekávejte něco nového, neobvyklého a užívejte si. Zahoďte každodenní realitu a vytvořte si svou vlastní. Život vám přinese vždy jen to nejlepší, pokud jen to nejlepší očekáváte :-).

Last minute zájezdy