novinky exim tours,fischer,blue style,firotour

Novinky cestovní agentura

28.11.2012 Soutež o wellness poukázku pro 2 osoby

Soutěž o wellness poukázky, zdarma,, Na Vánoce pod stromeček, Vám 1.CESTOVNÍ dá dáreček – Po vánočním shonu,
   koupání, welness, relax a pohodu"

 Připravili jsme pro Vás překvapení v podobě soutěže, která se bude odehrávat
 prostřednictvím facebooku, na naší stránce 1.Cestovní agentura
                   https://www.facebook.com/1.CestovniTakže pokud vlastníte účet na facebooku, neváhejte se zapojte se do naší soutěže, vyhrát může každý! Stačí se jen stát fanouškem naší stránky a veřejně sdílet fotku, týkající se soutěže.

Výherce soutěže získá poukázku na neomezený vstup do SPA Boscolo Prague pro 2 osoby!

Soutěž trvá do 19.12.2012 do půlnoci
a vyhlášení výsledků proběhne hned následující den.

A jako speciální bonus jsme pro Vás připravili veřejné losování, kterého se může zúčastnit každý, kdo bude mít chuť a čas. Toto losování proběhne 20.12.2012 v 17:00 v naší pobočce v Roudnici nad Labem a následně bude výherce zveřejněn také na facebooku.

Těšíme se na Vás a přejeme hodně štěstí v soutěži!

8.11.2012 Spustili sme prodej Vánočních dárkových poukazů

Vánoční dárkový poukaz, dárek pro ženu

  Nevíte si rady s dárečkem pod vánoční stromeček? Co koupit, aby se to líbilo a
 aby dáreček splnil očekávaní obdarovaného. Máme ideální řešení pro Vaše
 Vánoční dárečky - VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ od 1.Cestovní agentury

Výhody dárkového poukazu:

Nemusíte vybírat dárek :)
Rychlý nákup
Obdarovaný si vybere dárek na míru
Různé cenové rozpětí
Výběr ze široké škály produktů
Osobní věnování
Celoroční platnost poukazu
Hezký vánoční dizajn
Nic nepřiplácíte navíc
Vyhnete se vánočnímu shonu a přeplneným obchodům

3.10.2012 Prodej vstupenek - Muziál Aida

Muzikál Aida, prodejce vstupenek

 Tento muzikál Eltona Johna a Tima Rice, inspirovaný stejnojmennou operou Giuseppe Verdiho Vás jistě dostane!
 Pokud jste dlouho nebyli v divadle nebo naopak divadlo milujete, určitě muzikál AIDA nevynechte, stojí za to.

AIDA je poutavý příběh nešťastné lásky etiopské otrokyně Aidy a bojovníka Radama se odehrává v dávném Egyptě -  Vojevůdce je vyslán faraonem do boje proti Etiopii. Tento boj vyhraje a jeho odměnou je ruka princezny Amneris, tu si ale vzít odmítá, protože se zamiluje do Aidy. Aida mezitím, po nátlaku, vyzradí válečné tajemství a uvrhne tím Radama k trestu smrti. Takže jistě už tušíte, že konec nebude příliš šťastný. Ale nebojte se, ačkoli hlavním motivem je právě nešťastná láska, jistě se pobavíte a zasmějete – nechybí totiž hned několik vtipných scén! Herecké obsazení je výborné, v hlavních rolích uvidíte hned několik známých tváří:

Aida - Dasha v alternaci s Kamilou Nývltovou

Bojovník Radam - Václav Noid Bárta a Marian Vojtko

Princezna Amneris – Lucie Bílá

Z dalších známých herců a zpěváků můžete spatřit Jiřího Korna, Lukáše Kumprichta, Jana Urbana, Kateřinu Novákovou, Veroniku Vyoralovou nebo Oldřicha Krále.

Nejenže se můžete těšit na skvělé obsazení, ale také výborné herecké a především pěvecké výkony! Zpěv v doprovodu orchestru je naprosto nepřekonatelný, určitě Vás z toho bude nejednou ,,mrazit“ J. Uslyšíte stylovou elektrickou hudbu Hudba Eltona Johna - moderní reggae, Motown a gospel. Zazní také typický Eltonův pop a nepřeslechnete i silný vliv africké hudby. Pokud jste milovníci módy a to i té extravagantní, určitě Vás uchvátí některé kostýmy a že jich za představení není málo! Tak neváhejte a zakupte si lístek, Aida bude jistě velkým trhákem i v Čechách.

 

24.8.2012 Máme nové katalogy na sezónu 2012/2013 od cestovních kanceláří Exim Tours a ESO travel. Léto pomalu končí ale dovolené jsou stále v plném proudu a začína sezóna first minute. Dovolená levně s výraznými first minute slevami. Výběr z hotelů je rozmanitý, zatím je většina volná. Tak kam to bude... :-)

 

27.7.2012 Prodej Ticket Art -prodáváme vstupenky na koncerty a představení, rádi pro Vás zarezervujeme lístky a vytisknem a s úsměvem a radostí nám vlastní odevzdáme :-). Přejeme hoooodně skvělé zábavy na Vámi vybraných koncertech, divadelných přestavení, open air festivalů nebo cokoliv co Vás v Ticket Art nabídce zaujme.

19.7.2012 Cestovní průvodce máme v prodeji oblíbené cestovní průvodce Lonley Planet, aktuálně Kuba, Keňa, Mallorca, Sardinii, Řecké ostrovy a mnoho dalších. Díky nim bude Vaše dovolená obohacena o zajímavé a důležité informace. Přejeme hodně zábavy a zajímavého čtení.

16.7.2012 Máme další spokojené zákazníky, kteří se vrátili z námi doporučených hotelů. Recenze hotelů které čteme za Vás se opravdu vyplácí a jsme rádi, že je stále více spokojených lidí s našimi službami.

26.6.2012 Prosím berte na vědomí, že cestování dětí zapsaných v cestovních pasech rodičů končí 26. června 2012. Po tomto datu budou moci děti vycestovat do na zahraniční dovolenou pouze s vlastním cestovním pasem.

 

22.6.2012 Rádi Vám poradíme s výběrem dovolené, připravíme pro Vás nezávaznou nabídku :) Vyhledáme ultra last minute napříč všemi CK, budeme sledovat Vámi vybrané zájezdy a nabídneme to nejlepší pro Vás. Vyzkoušejte nás.

30.5. 2012 - Hlavní dovolenková sezona se rozbíhá

jsme připraveni Vám doporučit dovolenou, zájezd, zabezpečíme pro Vás last minute, super last minute, ultra last minute. Nabízíme ověřené hotely do oblíbených destinací : Turecko, Egypt, Chorvatsko, Itálie, Bulharsko, Tunisko, Kapverdské ostrovy, Mallorca a další...

15.5.2012 -Cestujeme lehčí

byla upravena váha zavazadel do letadla max.15 kg + 5 kg příruční zavazadlo do kabiny

1.4. 2012 - Pasy musí mít všichni

od 26.6.2012 je povinnost mít pas pro děti /i infant/. Pasy rodičů se zápisy o dětech zůstávají platné.

 

Co vše nabízíme:

Můžete vybírat z nabídky přes 280 pojištěných cestovních kanceláří.

Nabízíme :

Last minute, ultra last minute, super last minute

neboli zájezdy na poslední chvíli. Stále větší oblibě se těší last minute, super last minute a ultra last minute, kde se dá opravdu na poslední chvíli sehnat velmi výhodné ceny dovolené za nejlepší cenu. Luxusní dovolená tak na last minute může vyjít klidně na poloviční cenu ceny původní. Většinou jde pouze o posledních pár volných míst, které CK nabízí k naplnění zájezdu, letadla. Využití ultra last minute nabídky je většinou pro dvě až tři osoby, které se na poslední chvíli musí rozhodnout, jde o pár hodin do odletu, je třeba rychle zaplatit za zájezd, sbalit věci na dovolenou a vyrazit na letiště. Ne vždy je však doporučováno čekat na dovolenou na poslední chvíli. Je zde i několik nevýhod last minute, ultra last minute, super last minute a to, že pokud člověk čeká na poslední chvíli, může se zájezd vyprodat a tak se nedostane do své oblíbené destinace, oblíbeného hotelu. Rádi Vám při výběru last minute, super last minute, ultra last minute pomůžeme. Ještě výhodný je i tzv. First minute - to je zájezd, dovolená, kterou si zakoupíte v předstihu a dostanete výhodnou slevu za včasný nákup. First minute má jednu obrovskou výhodu a to je ta, že dovolenková destinace, hotely jsou v tu dobu volné a máte jistotu oproti last minute, že se do hotelu dostanete a nebude vyprodán. Rádi Vám doporučíme nejlepší hotely podle vašich požadavků na vysněnou dovolenou, čteme recenze hotelů za Vás na internetu. Recenze hotelů čteme jak v tuzemsku, tak na zahraničích webech. Mluvíme plynule anglicky a tak recenzím hotelů na zahraničních webech rozumíme :)  A máme i nejlepší recenze hotelů - tj. doporučení přímo od Vás, spokojených klientů, kteří využili našich služeb a vrátili se z dovolené.

 

Časem plánujeme mít na našem webu i publikované recenze hotelů od Vás, našich klientů. Zatím na našem webu (www.1-cestovni.cz)  naleznete last minute, super last minute a ultra last minute nebo-li zájezdy na poslední chvíli.

 

Pro jazykově vybavené klienty nabízíme také možnost využití last minute, super last minute a ultra last minute od německých CK. Odlety jsou z německých letišť nebo z rakouských, většinou z Vídně.

 

Zájezdy od německých CK

jsou zvláště pro exotické dovolené někdy cenově nejvýhodnější než exotická dovolená od tuzemských CK, ovšem je zde absence česky hovořícího delegáta a je třeba se i do Něměcka či Rakouska dopravit a po dovolené u moře se zase dopravit zpět - i tyto náklady a čas na cestování nelze opomenout. Zájezdy od německých CK bývají výhodnější, protože němci mají v exotických destinacích objednané větší ubytovací kapacity a tak dostanou větší slevy, proto mají zájezdy nejlevnější. Nabízíme taktéž last minute, super last minute, ultra last minute od něměckých CK na našem webu. Rádi Vám poradíme i s výhodnějším parkováním na německých či rakouských letištích.

 

Nabízíme širokou nabídku zájezdů s vlastní dopravou, mezi nejoblíbenější zájezdy s vlastní dopravou patří Chorvatsko, zejména oblast Istrie, severní Dalmácie a střední Dalmácie. Mezi další oblíbené zájezdy s vlastní dopravou patří Itálie, Slovensko, Rakousko. Oblíbené jsou i mobilhome, které jsou dobře vybaveny a poskytují příjemné zázemí. Novější mobilhome mají i klimatizaci. Mobilhome si lze představit jako velký obytný karavan, který je umístěn většinou v kempu na dobrém místě, včetně terasy.

 

Máme stejné ceny jako cestovní kanceláře.

Například nabízíme last minute od cestovní kanceláří exim tours, fischer, blue style ,firotour, ck victoria, ck kalousek, ck kudrna, ck poznání, ck adventura, ck inex, nev-dama a dalších pojištěných cestovních kanceláří.

Těšíme se na vaši poptávku.