Maroko oblast Agadir

Maroko Agadir

Dovolená Maroko Agadir

V posledních letech se stává Maroko stále více oblíbenou destinací pro dovolenou. Především před sezónou a na podzim, spousta turistů míří do Maroka. A pokud i vy hledáte dovolenou v Maroku, podívejte se na nabídky do marockého Agadiru, který Vás uchvátí svými plážemi, kulturou a krásou. Dovolená v Maroku už na Vás čeká! :) 

starstarstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

22.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -37 %
rezervace

Zobrazit další zájezdy Maroko Agadir

A nyní si povíme nějaké základní informace o Maroku a Agadiru.

Poloha Maroka

Pokud se vydáte do Maroka, ocitnete se na severozápadě afrického kontinentu. Můžete si vybrat, kam se chcete k moři podívat. Respektive - zda chcete k moři nebo oceánu. Na západě se nachází Atlantický oceán, naopak na severu středozemní moře.

Poloha Agadiru

Agadir se nachází v jižní části Maroka. V roce 1960 zde došlo k velkému a nepříjemnému zemětřesení, které si vyžádalo více jak 18 tisíc lidských životů a také došlo k zničení města. Po tomto zemětřesení došlo v Agadiru k nové výstavbě. V současné době je Agadir moderním turistickým centrem se spoustou luxusních a krásných hotelů. Pohádkovou dovolenou Vám dokreslí překrásné pláže se zlatavým pískem. Hlavní pláž má půlkruhový tvar, takže je chráněna před nepříjemným větrem od oceánu. Což jistě oceníte :)

Co dovolená Maroko Agadir dále nabízí?

V Agadiru můžete navštívit například městské muzeum, kde naleznete bezberské šperky, koberce, keramiku a spoustu dalších úžasných věcí, které jsou spojeny s berberskou kulturou.

Můžete se vydat také ke Kasbahu, který leží nedaleko za městem. Jedná se o pevnost z roku 1540. Pevnost měla vynikající výhled na portugalské vojenské pozice. Stejně jako zbytek města, byla i tato pevnost v roce 1960 poničena zemětřesením. Došlo znovu k obnově, ale vnitřek je v dnešní době bohužel už prázdný.

Velice populární je v Maroku, respektive v Agadiru, místní přístav. Přístav se stále více rozrůstá a je dalším přínosem pro Agadir, kromě turistického ruchu.

Navštívit můžete při dovolené Maroko Agadir také národní park Sús - Massa, kde můžete pozorovat ptáky. Nebo zahrady s berberskou architekturou Jardim de Olhao, do kterých je vstup volný.

Praktické informace - Dovolená Agadir Maroko

Pro vstup do země Vám postačí platný cestovní pas. Občané ČR nemají vízovou povinnost pro vstup do Maroka. (Platí pro vstup do země na dobu nepřekračující 90 dní)

Očkování Maroko

Při cestě do Maroka není potřeba žádné očkování. Pouze pokud se chystáte do nějakých odlehlých částí země, doporučovali bychom očkování proti žloutence typu A a B, popřípadě na tyfus.

Někteří možná stále váhají, zda do Maroka na dovolenou vyrazit. I když turistů, kteří sem cestují, stále přibývá, je to země, která ještě není Čechy tak prozkoumaná. Stále má v sobě trochu té exotiky a neznáma. Určitě se ale nemusíte bát, že by Vaše dovolená v Maroku byla nebezpečná. Maroko je naopak bezpečné, s nízkou kriminalitou a také násilí je zde spíše neobvyklé.

Pokud se nebojíte odcestovat na dovolenou například do Tuniska nebo do Egypta, pak se určitě nebojte dovolené v Maroku. Dalo by se říci, že Maroko je z těchto zemí nejbezpečnější.

Maroko má co nabídnout. Je to země mnoha kontrastů. Moře, oceán, pláže, pouště, velehory, římské památky, arabská města ... a spousta dalšího :)

V případě, že chcete s vyhledáním dovolené Maroko Agadir pomoci, kontaktujte nás. Rádi pro Vás vybereme pouze kvalitní hotely s dobrými recenzemi. Záleží nám na tom, kam naši zákazníci cestují a aby byli spokojeni.

A pokud máte hotel již vybraný, rádi s Vámi doladíme veškeré náležitosti a vy už si pak jen sbalíte vše potřebné do kufru a můžete se těšit na dovolenou Agadir Maroko.