Termíny Hotel Marieta Palace

Marieta Palace, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 24.4.2018, Snídaně
Marieta Palace
Termín: 24.4. – 1.5.2018
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Bratislava)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 129269204
Cena: 9 336 Kč (-0 %)

Informace

350 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, apartmány se dvěma přistýlkami.

Pokoje jsou pohodlné a vybaveny: klimatizace, zařízení na čaj a kávu, lednička, telefon, balkon, fén, trezor, wifi připojení, koupelna, mini lednička, Sat nebo kabelová TV.

Poloha

Marieta Palace se nachází v nové části letoviska Nessebar, cca 750 m od pláže. Hotel s moderním zařízeným je ideální pro trávení skvělé dovolené. V blízkosti se nachází obchodní ulice.

Služby hotelu

24 hod. služby recepce, kulečník (za poplatek), tělocvična (za poplatek), bar u bazénu, pokojový servis, bazén, bary, bowling (za poplatek), směnárna, jacuzzi, sauna (za poplatek), turecké lázně (za poplatek), salon krásy, pronájem vozidel, fitness centrum (za poplatek), masáže (za poplatek), restaurace, SPA (za poplatek), wifi připojení

Stravování

Možnost stravování: snídaně, polopenze.

Restaurace nabízí živou hudbu a servíruje výborné evropské jídla. Skvělé nápoje najdete v 24 hod. koktejl baru.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrovanou zavazadla

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491. Pro ověření termínu zájezdu nebo informace volejte 602 260 782 nebo 730 516 196 nebo níže udělejte nezávaznou objednávku zájezdu a budeme Vás poté kontaktovat.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK