Sun Island Resort na Maledivách

Maledivy Sun Island Resort

Oblíbený Maledivy Sun Island Resort

Níže naleznete nabídku na Sun Island Resort. Tento resort se nachází na jižním Ari Atolu na Maledivách. Vzdálenost od mezinárodního letiště na Maledivách je asi 2,5 hod jízdy motorovým člunem. Hotel patří k těm levnějším, takže dovolená na Maledivách není až tak nedostupná :-).

 

starstarstarstar

22.9.2018, 10 dní
Plná penze, letecky
Sleva: -15 %
rezervace

Sun Island Resort nabízí svým návštěvníkům několik restaurací, ve kterých si pochutnáte na čerstvě ulovených mořských plodech, na exotických thajských a orientálních pokrmech, či tradiční italské kuchyni. Pokud máte rádi noční život, můžete si vybrat z mnoha barů s bohatým večerním programem.

Pro příznivce aktivní dovolené, je k dispozici široká nabídka vodních sportů - potápění, šnorchlování, surfování, vodní lyže, kanoe, katamarán, jetskiing, ale také bazén o rozloze 1800 m². Kromě vodních sportů je také možné  využít fitness centra, tenisových kurtů, basketballu, volejbalu, badmintonu, stolního tenisu, půjčovny kol... a nebo se vydat na nějaký fakultativní výlet po Maledivách. 

Bílé pláže s jemným pískem vybízejí k relaxaci a popíjení drinků v pohodlném lehátku či houpací síti. Ale zároveň se můžete vydat na průzkum úchvatného podmořského života. Věříme, že Vaše dovolená bude úžasná a přijedete plní energie a zážitků.

Vyberte si vhodný termín a hurá na Maledivy :)


A pokud Vás lákají i jiné rerosty, které byste chtěli zvolit pro svou dovolenou na Maledivách, můžete se podívat na odkaz níže.

Dovolená Maledivy

Můžete nás také kontaktovat, rádi Vám s výběrem dovolené pomůžeme. Kontaktujte nás také v případě dotazů, rádi Vám vše ověříme a spolu dovolenou na Maledivách, nejen v Sun Island Resortu, doladíme. :)