Last minute Zanzibar

Last minute Zanzibar

Aktuální last minute Zanzibar

Zanzibar je překrásná exotická země. která se nachází v Tanzánii.

Tanzánie je báječná země se spoustou nádherné přírody a teplé počasí je zárukou příjemně strávené dovolené.
Vydejte se na kouzelný Zanzibar, kde se budete cítit jako v ráji a využijte last minute.
Kvalitní hotely na Zanzibaru jsou pečlivě vybrány na základě zahraničních recenzí,

a od našich cestovatelů, kteří tam osobně byli.

POZOR pokud pojedete na Safari na pevninu, je vyžadováno očkování proti žluté zimnici. Můžeme Vám poslat kontakty na Vaše nejbližší očkovací centrum.

Níže naleznete nabídku od všech cestovních kanceláří na českém trhu :).

starstarstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -3 %
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
Plná penze s nápoji, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.8.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

16.8.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

16.8.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.8.2018, 9 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další nabídky last minute Zanzibar

Počasí v Zanzibaru je po celý rok opravdu teplé, což je důsledkem toho, že leží na jihovýchodě Afriky, u břehů Tanzánie, přesně na šestém stupni, jižně od rovníku. Jediný větší rozdíl tu nastává mezi dnem a nocí, noční teploty tu bývají o dost nižší než teploty denní. Proto je dobré přibalit si sebou i něco teplejšího na noc.

Za nejteplejší období se považuje leden až březen, kdy se teploty vzduchu pohybují okolo 32 – 33 °C, od dubna do června je 31 – 29 °C. „Nejchladněji“ je v Zanzibaru v měsících červen až červenec, s teplotami kolem 28 °C, ty se v září a říjnu vyšplhají opět na 29 – 30 °C a v listopadu a prosinci dokonce na 32 °C. Od května do listopadu panuje na ostrově období krátkých dešťů, průměrné měsíční srážky můžete vidět v tabulce níže. Za nejlepší měsíce pro návštěvu Zanzibaru jsou považovány červen až říjen, ale Evropany bývá často upřednostňován leden až březen. Pokud chcete na Zanzibar vyrazit s výraznější slevou, vyberte si pro svoji dovolenou duben – Cestovní kanceláře nabízejí posezónní slevy. Ale na druhou stranu, mohou Vás na Vaší dovolené postihnout vydatné deště, jelikož měsíc duben a s ním zároveň květen, jsou měsíce, kdy je největší předpoklad srážek ve větší hustotě.

Kvalitní top hotely v Tanzánii na Zanzibaru, kde se Vám bude líbit, nabízejí kvalitní služby jsou:

Sandies Neptune Resort (Tanzánie - Zanzibar)
Hotel Diamonds La Gemma dell´Est Resort (Tanzánie - Zanzibar)
Diamonds La Gemma dell´ Est (Tanzánie - Zanzibar)
Hotel Diamond La Gemma dell´Est Resort (Tanzánie - Zanzibar)
Hotel Sultan Sands Island Resort (Tanzánie - Zanzibar)
Royal Zanzibar (Tanzánie - Zanzibar)
Karafuu Beach Resort (Tanzánie - Zanzibar)

Tyto top hotely na Zanzibaru máme v nabídce, pokud máte zájem a můžeme Vám zdarma porovnat ceny zájezdů s německými cestovními kancelářemi a případně můžete odleteť z německého letiště, které máte nejblíže domova. Nabízíme Vám možnost parkování na německých letišťích. 

Aktuální nabídky dovolené na Zanzibaru last minute, super last minute, neboli dovolená na poslední chvíli naleznete výše. Vybírat můžete online výše, v nabídce máme last minute zájezdy od Exim tours, Firo tour, Blue style, Fischer a od mnoha dalších cestovních lanceláří, nebo nás kontaktujte, rádi Vám poradíme nejlepší kvalitní hotely na Zanzibaru, které mají kvalitní recenze nebo máme doporučení klientů, kteří přes nás na dovolenou cestovali. Kvalitní fotky ze Zanzibaru najdete také na facebooku www.facebook.com/1.cestovni

Last minute Zanzibar od Německých CK.

Pokud Vám nevadí cestovat s německou nebo rakouskou cestovní kanceláří rádi Vám nabídneme i tuto možnost. Porovnáme ceny last minute s českými cestovními kancelářemi a bude pouze na Vás kterou variantu své dovolené na Zanzibaru si zvolíte.