Last minute Kuba zájezdy

Last minute Kuba

Aktuální Kuba last minute dovolená

Chcete-li si užít dovolenou v jednom z exotických rájů, pak pro Vás Kuba bude tím pravým! :) Čekají tu na Vás nádherné pláže, divoká příroda, úchvatné hory, přátelští obyvatelé, kubánské doutníky, lahodný kubánský rum a spousta koktejlů. :) 

No, nezní to lákavě? Stačí si jen vybrat z nabídky níže a můžete vyrazit na svou dovolenou! :)

starstarstarstarstar

23.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

23.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

23.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další last minute Kuba nabídky

Ačkoliv dovolená na Kubě není tou nejlevnější záležitostí, dá se sehnat i za dobré peníze. Především pokud si počkáte na nějaký last minute zájezd na Kubu, můžete ušetřit i několik tisíc.

Samozřejmě last minute dovolená má své úskalí - může se stát, že se vyprodají letenky a už na Vás nezbyde žádné místo. Takže to určitě není pro ty, kteří mají pevný termín a nemají pevné nervy :)

Jelikož se Kuba řadí mezi exotické destinace a nachází se ve střední Americe, je potřeba počítat s delší dobou letu. Doba letu na Kubu je cca 12 hodin z Prahy.

A do kterých destinací můžete na last minute dovolenou na Kubu vyrazit?

Destinace na Kubě:

  • Varadero
  • Santiago de Cuba
  • Havana
  • Guardalavaca
  • Cayo Santa Maria
  • Cayo Largo
  • Cayo Guillermo
  • Cayo Ensenachos
  • Cayo Coco

Zřejmě nejznámější ze všech kubánských destinací je Varadero - naleznete tu nejvíce hotelových resortů, kde můžete strávit dovolenou.

A pokud se chcete o Kubě dozvědět před svou cestou něco více, máme pro Vás připravené stránky, kde naleznete základní informace o Kubě.

Informace o Kubě

Počasí Kuba- Varadero

Samozřejmě pokud se chcete dozvědět více, doporučujeme Vám zakoupit nějakého pěkného knižního průvodce, kde se dozvíte více podrobností :)

Rádi Vám také s výběrem dovolené na Kubu na poslední chvíli pomůžeme. Samozřejmě i pokud se chystáte včas, není problém nás kontaktovat! Stačí, když nám sdělíte Vaše požadavky a přání a my se pokusíme vybrat pro Vás co nejlepší zájezd, abyste bylli na své dovolené spokojení.

V nabídce máme také německé cestovní kanceláře. Pokud Vám nevadí odlet z německého či rakouského letiště, můžeme Vám nabídnout i tuto alternativu dovolené last minute na Kubě.

Zájezdy na Kubu od německých cestovních kanceláří

Většina cestovních kanceláří nenabízí zájezdy přes období hurikánů - v tomto období bychom Vám ani nedoporučovali se sem vydat. Období hurikánů trvá na Kubě od května do října.

Doporučujeme tedy vyrazit na Kubu nejdříve v listopadu, klasické období pro dovolenou na Kubě je listopad - duben. V lednu - únoru je vhodné počasí na poznávací dovolenou (jsou tu nižší teploty, takže pro Vás výlety nebudou utrpením v horkém počasí Kuby:)). Na průměrné teploty vody a vzduchu a celkový přehled počasí na Kubě (Varadero). Kuba patří mezi ty exotické destinace, které jsou o něco více vzdálené od naší republiky, než klasické dovolenkové destinace jako napříkad Tunisko, Egypt nebo Řecko, proto počítejte s tím že doba letu na Kubu je cca 11 hodin. Detailní rozpis délky letu naleznete zde

  Třeba Vánoce a Silvestr na Kubě, co vy na to? :)