Last minute na Krétu

Last minute Kreta

Aktuální last minute Kréta

Nejjižnější krásný Řecký ostrov je ostrov Kréta s mnoha písečnými plážemi, krásné večerní procházky a posezení v tavernách, vyberte si pěkný hotel na Krétě v last minute. Z řeckých ostrovů je Kréta nejdražší. Oblíbené je na Krétě pro turisty pronájem auta či motorky a cestování po ostrově.

starstarstar

21.9.2018, 5 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -60 %
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 5 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -64 %
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -66 %
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

22.9.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

22.9.2018, 4 dny
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další nabídky last minute Kréta

 

Výše je zobrazen výsledek hledání last minute Kréta v Řecku, pokud chcete zadat více požadavků k vyhledání vhodného zájezdu, použijte vyhledávací masku výše a zadejte si více požadovaných parametrů.

Nebo nám napište, či zavolejte a my uděláme nezávazný předvýběr z last minute zájezdů na Krétu v Řecku za Vás a Vy se poté jen rozhodnete.

Ušetřete svůj čas a nechte za sebe pracovat cestovní profesionály 1.cestovní agentury :)

Máme stejné ceny zájezdů jako pořádající cestovní kanceláře, včetně uplatnění Vašich věrnostních slev a bonusů u dané cestovní kanceláře. Neplatíte nám nic za zprostředkování zájezdu. Jsme placeni cestovními kancelářemi za zprostředkování jejich zájezdu, v podstatě jsme jako jejich zaměstnanci (i když jsme v provizním vztahu, nikoliv pracovně právním)

Vyberte si na našich stránkách z last minute Kréta (prostě svou vysněnou dovolenou) nebo nám dejte vědět své představy o dovolené a my Vám zašleme pouze kvalitní nabídky zájezdů v nejvýhodnějších možných cenách. Poskytujeme VIP servis zdarma. Staňte se naším zákazníkem a budete moci čerpat řadu dalších výhod. V loni jsme losovali z našich zákazníků, kteří s námi cestovali, luxusní wellness pobyt pro dva v Praze. Neustále se snažíme rozšiřovat péči o Vás, naše zákazníky, a hlavně - nasloucháme Vašim potřebám.

Vždy pozitivně naladěný realizační tým 1.Cestovní agentury