Last minute na Kapverdy

Last minute Kapverdy

Aktuální last minute zájezdy na Kapverdy

Kapverdy jsou krásné ostrovy, dopřejte si exotický relax s pohádkovými plážemi a čistým mořem, prima lenošení. Poznejte místní kapverdské zvyky a jídlo. Kapverdy jsou ideálním místem pro vodní sporty, třeba kitesurfing. Last minute Kapverdy máme v nabídce i od německých CK, komu nevadí cestovat z německa a domluví se, tak můžeme nabídnout i tuto variantu.

starstarstar

28.8.2018, 8 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.3.2019, 8 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

16.3.2019, 8 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

16.3.2019, 8 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

21.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

28.8.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -33 %
rezervace

Zobrazit další nabídky last minute Kapverdy

Výše je zobrazen výsledek hledání last minute Kapverdy, pokud chcete zadat více požadavků k vyhledání vhodného zájezdu, použijte vyhledávací masku výše a zadejte si více požadovaných parametrů.

Nebo nám napište, či zavolejte a my uděláme nezávazný předvýběr z last minute zájezdů na Kapverdy za Vás a Vy se poté jen rozhodnete.

TOP hotely Kapverdy

Víte, kdy je ideální doba pro dovolenou na Kapverdách? Pokud ne, poradíme Vám. Doporučujeme cestovat na Kapverdské ostrovy v období od od listopadu do července,v tuto dobu je tu nejlepší počasí s minimem srážek. I když pokud Vám nevadí nepravidelné srážky, můžete na Kapvedy vyrazit po celý rok, počasí je tu stále pěkné, jen v období srpen - říjen jsou zde nepravidelné srážky. Dá se tedy říci, že Kapvedy jsou vhodné pro dovolenou po celý rok.

Ušetřete svůj čas a nechte za sebe pracovat cestovní profesionály z 1.cestovní agentury.

Pečlivě sledujeme nabízené zájezdy a nabízíme je svým zákazníkům pouze pokud jsou hotely a služby kvalitní a odpovídají uvedeným službám a ceně. Čteme za Vás recenze hotelů, a to jak tuzemské tak zahraniční. Máme svou vlastní databázi kvalitních hotelů, kterou neustále kontrolujeme a zjišťujeme, zda se kvalita hotelů nezhoršila. A máme nejlepší možné reference přímo od Vás našich klientů, kteří s námi již cestovali. Výhodou cestovní agentury je velký výběr zájezdů od všech cestovních kanceláří a hlavně možnost porovnat ceny do konkrétního hotelu od pořádajících cestovních kanceláří. V nabídce máme i dovolené od německých cestovních kanceláří a tak, pokud Vám nevadí cestovat z Něměcka, můžeme Vám nabídnout i tyto zájezdy.

Máme stejné ceny zájezdů jako pořádající cestovní kanceláře, včetně uplatnění Vašich věrnostních programů u dané cestovní kanceláře. Neplatíte nám nic za zprostředkování zájezdu. Jsme placeni cestovními kancelářemi za zprostředkování jejich zájezdu, v podstatě jsme jako jejich zaměstnanci (i když jsme v provizním vztahu, nikoliv pracovně právním)

Vyberte si na našich stránkách z last minute Kapverdy (prostě svou vysněnou dovolenou) nebo nám dejte vědět své představy o dovolené a my Vám zašleme pouze kvalitní nabídky zájezdů v nejvýhodnějších možných cenách. Poskytujeme VIP servis zdarma. Staňte se naším zákazníkem a budete moci čerpat řadu dalších výhod. V loni jsme losovali z našich zákazníků, kteří s námi cestovali, luxusní wellness pobyt pro dva. Neustále se snažíme rozšiřovat péči o Vás, naše zákazníky, a hlavně - nasloucháme Vašim potřebám.

Váš realizační tým 1.Cestovní agentury