Last minute Egypt all inclusive nabídky

Last minute Egypt all inclusive

Last minute dovolená v Egyptě?

teplé počasí v Egyptě, příjemná teplota moře v Egyptě, dost kvalitních hotelů i dost nekvalitních, třeba pořádně vybírat hotely v Egyptě osobně doporučujeme zájezdy minimálně 4 * úrovně ubytování a služeb, ale spíše zájezdy do 5* hotelů s all inclusive, bychom doporučili a nějaký na last minute.

starstarstarstar

15.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -49 %
rezervace

starstarstarstarstar

16.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

16.8.2018, 12 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

16.8.2018, 12 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

16.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další nabídky Egypt last minute

Hlavně v Egyptě je překrásný podmořský život který je možno viděl i pouhým šnorchlováním. Bohatý all inclusive programy mají velký výběr jídel, ale pozor na Faraonovu pomstu, ten kdo míchá jídlo se může občas po….

Doba letu do Egypta cca 4 hodiny. Při porovnání středoevropského času a času v Egyptě je v Egyptě o 1 hodinu více.

 

Egyptskou měnou je egyptská libra (LE), která se dělí na 100 piastrů (PT). 1 LE je cca 3,5 Kč. Pokud by se Vám LE nelíbili, můžete v Egyptě také platit USD a také i Eury. Peníze doporučujeme vyměnit peníze ve směnárně, protože v hotelech a v bankách se to nevyplatí. Do Egypta preferujeme cestovat s hotovostí. Platební karty se nedají ve všech hotelech, restauracích a obchodech využít.

 

V Egyptě je bakšišné bráno za samozřejmost. Pokud bakšišné neboli spropitné neposkytnete, úroveň poskytovaných služeb se sníží, ale samozřejmě jeho výše a platba záleží pouze na Vás.

Součástí téměř každého pokoje je klimatizace, vlastní sociální zařízení /WC, sprcha nebo vana/, sušič na vlasy, lednička nebo minibar. V případě úklidu a doplňování ledničky malé bakšišné dokáže zázraky.

Pláže u hotelů jsou často v soukromém vlastnictví a pláže mezi hotely jsou povětšinou uzavřené, tudíž na procházku pobřežím můžete asi zapomenout. Egyptské pláže jsou nejčastěji z hrubého písku a kamenů, takže je vhodné si s sebou vzít boty do vody. Slunečníky, lehátka a osušky jsou díky hotelové privatizaci pláží zdarma.  

Než někam vyrazíte, je lepší se nejprve informovat v hotelu. Nejvyužívanějším způsobem dopravy je taxislužba. Mezi městy je dobré využít hromadný taxík pro 6 – 8 osob. Pokud se rozhodnete pro jízdu taxíkem, připravte si drobné, řidiči často nevracejí zpět a na to je třeba dát si pozor.

Tradičními suvenýry jsou květinové vázy, dekorativní kazety, sošky z alabastru, tkané tapisérie, kožené zboží, zlato a stříbro v podobě šperků, koření, parfémy a také dlouhý volný svrchní egyptský oděv (galábija) nebo potištěný papyrus.

Očkování na cestu do Egypta není povinné. Je jen třeba poctivě dodržovat základní hygienu, nepít vodu z kohoutku a důkladně si mýt ovoce. Pokud by Vás potkali střevní problémy, tak nejvhodnější řešení je lék Antinal (cca 5 LE), který lze zakoupit v místních lékárnách. Doporučujeme ho, protože se ukázal jako jeden z nejúčinnějších a nejdostupnějších. Další dobrá věc je vzít si sebou trvdý alkohol a dát si panáka aby nepřišla Faraonova pomsta.

Hotely jsou vybaveny klasickými elektrickými zásuvkami na 220 V.

Policie je téměř všude, takže se nemusíte bát. Pokud jedete někam na výlet, vždy s vámi jede i policejní doprovod, který řídí kolony s autobusy mířící k nejvíce navštěvovaným místům. Co se týče Egypťanů, jsou velice vstřícní a tolerantní vůči turistům.
 

Destinace v Egyptě

Pokud už víte, do které destinace chcete na dovolenou v Egyptě vyrazit, stačí kliknout na některý z odkazů níže a zobrazí se Vám nabídky pouze do konkrétní destinace. Můžete si tak pohodlně vybrat zájezd pouze tam, kam chcete :). Nejvíce turistů míří každoročně do Marsy Alam a také do Hurghady. Obě oblasti jsou vhodné i pro šnorchlování a potápění.

 

 

EGYPT - NABÍDKA LASTŮ OD NĚMECKÝCH CK

 

Pokud chcete získat tu nejlepší cenu, je dobré počkat až na úplně poslední chvíli. Pokud však nemáte pevné nervy a nemůžete s termínem hýbat, moc bychom Vám neodporučovali čekat na last minute do Egypta :). Může se totiž stát, že se Vámi vybraný hotel vyprodá a nebo nebude dostatek letenek - především pokud jste větší rodina, je dobré zájezd vyřídit dopředu. Může se však ale stát, že budete mít štětí a pořídíte dovolenou do Egypta za opravdu dobré peníze. Občas se dají sehnat zájezdy i za polovinu ceny. Při zájezdech na poslední chvíli, a to nejen do Egypta, je také třeba rychle jednat - rezervace se dávají jen na hodinu, maximálně dvě a za tu dobu je nutné sepsat smlouvu a udělat úhradu zájezdu. 

 

Na dovolenou do Egypta na poslední chvíli můžete vyrazit prakticky po celý rok, teploty jsou tu celoročně příjemné a proto sem spousta turistů vyráží například i v zimě - na Vánoce a nebo na Silvestr. V zimě je většina bazénů vyhřívaných, takže pokud by na Vás bylo studené moře, můžete zkusit vyhřívaný bazén a užívat si sluníčka odtud :).

 

Chcete-li se dozvědět o Egyptě více, stačí kliknout na některý z odkazů níže. Na odkazech naleznete informace o počasí, době letu a nějaké to základní info o Egyptě :)

Počasí Egypt - Hurghada

 

Počasí Egypt - Sharm El Sheikh

 

Doba letu do Egypta a dalších destinací

 

Informace o Egyptě

 

Jestli jste si nevybrali z nabídky lástů do Egypta, můžeme Vám s výběrem pomoci. Nebo se můžete podívat na další zajímavé destinace, kam můžete vyrazit za teplem!

 

Last minute Srí Lanka, Last minute Thajsko, Last minute Turecko, a další destinace.