Ubytování Hotel LA CALA GOLF RESORT Španělsko

La Cala Golf Resort - Španělsko - Španělsko pevnina - Andalusie - Costa del Sol - Malaga

La Cala Golf Resort starstarstarstar

Doprava: -
Letiště: -
Odjezd: -
Strava: -
Dnes Počasí v Malaga - transparent 27°C
Zítra Počasí v Malaga - transparent 22 - 28°C
26.6. Počasí v Malaga - transparent 22 - 27°C
27.6. Počasí v Malaga - transparent 22 - 27°C

Termíny

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LA CALA GOLF RESORT
Popis
Andalusie patří mezi nejžádanější turistické oblasti na světě nejen pro opravdové skvosty islámské architektury v Granadě, Seville či Córdobě, pro svou osobitou kulturu, gastronomii a folklór, ale též pro své přírodní krásy. Osm andaluských provincií se rozkládá mezi pouští Almeríe až k portugalským hranicím. Je to země plná ohnivých rytmů flamenca, jednohubek tapas a býčích zápasů. Obdivovat budete malebné bílé vesničky a prosluněné pláže s nejprůzračnějším mořem. Přívětivé podnebí a kompletní turistická nabídka umožňují kvalitní dovolenou během celého roku. Moderní hotely a kvalitní služby zaručují spokojenost klientů, kteří se rádi do Andalusie opakovaně vrací.
Ubytování
Tři kategorie pokojů s balkonem nebo terasou a výhledem na golfové hřiště: Classic, Superior a Junior Suite. Pokoje mají klimatizaci/topení, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/sat., trezor a minibar.
Poloha
La Cala Resort je vynikající Golf Resort ve městě Mijas, Costa del Sol, je obklopen horami a Středozemním mořem. Nachází se v klidném a příjemném prostředí, pouze 20 minut jízdy od města Marbella a 30 minut od mezinárodního letiště Malaga, v srdci Costa del Sol.
La Cala Golf Resort je proslulý jako nejlepší golfový areál v Andalusii. Resort nabízí tři 18jamková mistrovská hřiště navržená Cabell Robinsonem. La cala má též vlastní golfovou akademii, La Cala Golf Academy.
La Cala Golf hostí mnoho národních a mezinárodních golfových soutěží a ročních golfových akcí v golfovém klubu, který je jedním z nejvíce aktivních v Costa del Sol. Úspěšnou hru můžete oslavit v příjemné Clubhouse restauraci a v baru Laurel. Relaxovat můžete na dvou terasách nebo v klidové místnosti Podio.
Vybavení a služby
Příjemný hotel nabízí recepci, restaurace, bar s venkovním bazénem, terasu na slunění s lehátky. Zdarma wifi ve prostoru u recepce.
V restauraci La Terraza můžete jíst na terase s výhledem na bazén nebo ve vnitřní elegantní jídelně. Prostředí restaurace je stylové a přátelské.
Restaurace a bar Laurel nabízí dobré jídlo a relaxaci, kde odstartujete svůj den snídaní. Během dne je zde možnost teplého občerstvení a večer večeře s dobrým vínem.
Na Terraza Laurel si můžete vychutnat nádherný výhled na krásné okolí a golfové hřiště. Patio Laurel a Patio Geranios poskytnou klidnou atmosféru pro odpočinek po hře. K dispozici je soukromá golfová klubovna, kde můžete sledovat svůj oblíbený sport, odpočívat nebo jen tak posedět s přáteli.
Bar Limonáda La Cala Resort se nachází přímo u hotelového bazénu a je to ideální místo k popíjení míchaných nápojů.

La Cala Spa Mijas se rozkládá na ploše 1.300m2 a nabízí široké spektrum vyžití. Najdete zde několik druhů bazénů, sauny, zážitkové sprchy, Kneippův chodník. Využít můžete různé procedury zaměřené na uvolnění těla i mysli. To vše s překrásným výhledem na letovisko a typickou andaluskou krajinu.
Sport a zábava
Hostům je k dispozici venkovní bazén, terasa s lehátky, fitness a wellness. Tři 18jamková mistrovská golfová hřiště. Osvětlené tenisové kurty, squashový kurt. Wellness zahrnuje řadu procedur s různými andaluskými oleji.

Golf
Andalusie je rájem golfistů. Golf si zde můžete zahrát 365 dní v roce. Najdete zde 120 golfových hřišť zasazených v nádherné krajině lemované kopci a horami i průzračným mořem.

La Cala Golf Resort
Tři 18jamková golfová hřiště, design: Cabell Robinson, hřiště Europa (par 71, 6014 m), hřiště América (par 72, 6009 m) hřiště Asia (par 72, 5925 m). Cvičné plochy: putting a chipping green, La Cala Golf Academy. Max. hcp 28/36.
La Cala Golf Resort je proslulý jako nelepší golfový areál v Andalusii. La Cala hostí mnoho národních a mezinárodních golfových soutěží.

Na vyžádání možnost rezervovat další golfová hřiště v oblasti Andalusie. Nabídku našich partnerských golfových klubů v Andalusii naleznete zde: Golf Andalusie

Moře
Krásná písečná pláž, lehátka za poplatek.
Stravování
Snídaně podávaná formou bufetu.
Možnost dokoupení večeře A-La Carte.
Cena zahrnuje
- 7x noc ve dvoulůžkovém pokoji (osoba, sdílející dvoulůžkový pokoj)
- 7x snídaně formou bohatého bufetu
- 3x green fee La Cala Golf Resort
- 2x 1,5h Spa v hotelu
- pojištění pro případ úpadku CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storno zájezdu (na vyžádání zajistíme)
- leteckou dopravu (na vyžádání zajistíme leteckou přepravu)
- transfer letiště-hotel-letiště (na vyžádání zajistíme)

Recenze hotelu

Žádné recenze pro tento hotel.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Termíny DE/AT

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné