Termíny Hotel Java

Java, Španělsko, Španělsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Can Pastilla, 13.9.2017, Polopenze
Java
Termín: 13.9. – 20.9.2017
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Praha)
Strava: Polopenze
Číslo zájezdu: 109106785
Cena: 24 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

100 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel JAVA
Kategorie hotelu: ***+
Ubytování
Pěkné účelně zařízené standardní pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky jsou vybaveny klimatizací, TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze pokoje s výhledem na moře.
Poloha
Pěkný hotel s příjemnou atmosférou se nachází v klidnější části střediska, které nabízí ideální podmínky pro zábavu i relaxaci, v blízkosti hotelu jsou obchody, bary a restaurace. Hotel se nachází cca 400 m od akvária Palma Aquarium a nedaleko je zastávka autobusu.
Sport a zábava
Stolní tenis, malá posilovna, denní a večerní zábava pro děti i dospělé; za poplatek sauna, billiard, nabídka vodních sportů na pláži.
Středisko
Playa de Palma
Vybavení
Prostorná vstupní hala s recepcí, výtahy, hotelová restaurace, TV místnost, WI-FI a internet (za poplatek), miniclub (pro děti 4-12 let), terasa na slunění, bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem s částečnou obsluhou.
Pláž
Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 80 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).
Tipy pro správnou volbu
- umístění v blízkosti pláže - klidnější oblast - klimatizace na pokoji - vhodné pro všechny věkové kategorie i pro seniory
Cena nezahrnuje
povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 1,1 €/osoba/den pro hotely 1*, 2*, 3*; cca 1,65 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4*; cca 2,20 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* dle oficiální kategorie hotelu). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755. Pro ověření termínu zájezdu nebo informace volejte 602 260 782 nebo 730 516 196 nebo níže udělejte nezávaznou objednávku zájezdu a budeme Vás poté kontaktovat.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK