Jarní prázdniny termín

Jarní prázdniny termíny 2014

Přehled Jarní prázdniny termíny 2014

inspirace na jarní prázdniny termíny

Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulka termínů jarních prázdnin v roce 2014.
Termíny jarních prázdnin jsou rozděleny dle jednotlivých okresů.

V Praze jsou jarní prázdniny rozdělěny dle pražských obvodů.

Jarní prázdniny jsou pro děti velice vítaným týdenním odpočinkem od školních povinností. Zahodit školní tašku do kouta a pokud možno zapomenout na školu. Pro rodiče to znamená většinou naplánování nějaké delší aktivity, aby si všichni odpočinuli někde na horách nebo u moře. Vyražte s dětmi na hory a užijte si zimní atmosféru, která se zpravidla po jarních prázninách pomalu vytrácí a nastupuje nezadržitelně jaro.

Můžete vyrazit na české hory, na kterých se za posledních 10 let investovalo a zlepšili se jak poskytované služby tak i umělé zasněžování, které dokáže zajistit skvělé podmínky pro lyžování.

Nebo můžete zamířit do nedalekých rakouský či italských alp, kde jste za pár hodin jízdy autem a dnes při GPS navigaci nemůžete zabloudit.

 

 Tabulka jarní prázniny termíny 2014

 Termíny

Okresy,  Pražské obvody

 

10.2. – 16.2.2014

Benešov, Beroun, Rokycany, České Budějovice, Český Krumlov, Klatovy, Trutnov, Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Ostrava–město

 

17.2. – 23.2.2014

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 16, Praha–Kunratice, Praha–Libuš, Praha–Lipence, Praha–Lochkov, Praha–Řeporyje, Praha–Slivenec, Praha–Šeberov, Praha–Újezd, Praha–Velká Chuchle, Praha–Zbraslav, Praha–Zličín.

 

 

17.2. – 23.2.2014

Blansko, Brno–město, Brno–venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Prostějov, Karviná

 

24.2. – 2.3.2014

Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 14, Praha 15, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha–Kolovraty, Praha–Běchovice, Praha–Benice, Praha–Březiněves, Praha–Čakovice, Praha–Ďáblice, Praha–Dolní Chabry, Praha–Dolní Měcholupy, Praha–Dolní Počernice, Praha–Dubeč, Praha–Klánovice, Praha–Koloděje, Praha–Královice, Praha–Křeslice, Praha–Lysolaje, Praha–Nebušice, Praha–Nedvězí, Praha–Petrovice, Praha–Přední Kopanina, Praha–Satalice, Praha–Suchdol, Praha–Štěrboholy, Praha–Troja, Praha–Vinoř.

 

 

24.2. – 2.3.2014

Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Nymburk, Jindřichův Hradec, Litoměřice, Děčín, Přerov, Frýdek–Místek

 

3.3. – 9.3.2014

Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Praha–východ, Praha–západ, Mělník, Rakovník, Plzeň–město, Plzeň–sever, Plzeň–jih, Hradec Králové, Teplice, Nový Jičín

 

 

10.3. - 16.3.2014

Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Kladno, Kolín, Kutná hora, Písek, Náchod, Bruntál 

 

Jarní prázniny termíny 2014 jsou převzaty ze zdroje Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy www.msmt.cz

 

Pokud zvažujete o jarních prázdninách vyrazit někam na dovolenou, dopřát dětem a Vám trochu relaxu na horách nebo u moře, rádi Vám doporučíme kvalitní hotel vhodný pro děti s all inclusive, kde si jarní prázdniny všichni určitě užijete.

Naplánujte a zamluvte si termíny dovolené již nyní, protože čím více se blíží termín jarních prázdnin, tím více jsou kvalitní zájezdy již vyprodány.

   k moři na jarní prázdniny 2014  oddych na jarní prázdniny 2014 s dětmi

 Zajistíme pro Vás ubytování na jarní prázdniny, dle vašich požadavků. Jarní prázdniny termíny 2014 se již blíží.