Indonésie na last minute zájezdy

Indonésie last minute

Vítejte na našich stránkách Indonésie Last minute.

Vytvořili jsme pro Vás tuto stránku Indonésie last minute, protože jsme Vám chtěli usnadnit výběr.

Přejeme Vám příjemný a pohodlný výběr z naší nabídky do Indonésie na last minute a pokud budete mít jakékoliv otázky anebo budete chtít pomoci s výběrem, rádi Vám poradíme. Kontaktujte nás e-mailem agentura@1-cestovni.cz nebo telefonicky.

AKTUÁLNÍ INDONÉSIE LAST MINUTE

Taman Agung Beach Inn

Taman Agung Beach Inn

Indonésie » Bali » Sanur

78 termínů / 78 Last minute letecky  LM

Strava: SN  Odlet: PRG


Ibis Styles Bali Benoa Hotel

Ibis Styles Bali Benoa Hotel

Indonésie » Bali » Nusa Dua

1 termín / 1 Last minute letecky  LM

Strava: SN  Odlet: WAW


Indický oceán, Bali, Ramada Benoa

Indický oceán, Bali, Ramada Benoa

Indonésie » Bali » Nusa Dua

4 termíny / 4 Last minute letecky  LM

Strava: SN  Odlet: WAW


Wina Holiday Villa Kuta

Wina Holiday Villa Kuta

Indonésie » Bali

3 termíny / 3 Last minute letecky  LM

Strava: SN  Odlet: WAW


Exotika light - Bali

Exotika light - Bali

Indonésie » Bali

4 termíny / 4 Last minute letecky  LM

Strava: PR  Odlet: WAW


        Zobrazit další nabídky Indonésie last minute

 

Detailní rozpis destinací v Indonésii

Pokud již máte vybranou konkrétní destinaci v Indonésii, kde chcete strávit Vaší dovolenou, klikněte na některý z odkazů níže a podívejte se na kompletní nabídku dovolené do Indonésie právě pro destinaci, kterou jste si zvolili :) Při aktuálních nabídkách vždy naleznete i Aktuální počasí v Indonésii.


INDONÉSIE LAST MINUTE NABÍDKA S NĚMĚCKÝMI CK

Všechny nabídky Indonésie last minute jsou o tom, že si zájezd zakoupíte těsně před odjezdem na dovolenou. Nejvýhodnější ceny last minute začínají asi měsíc před odjezdem a někdy se ještě těsněji k termínu sníží, samozřejmě do okamžiku než se vyprodá. Zájezdy Indonésie last minute mají tu výhodu, že je dokážete zakoupit v podstatě celoročně. V Indonésii panuje tropické, rovníkové klima, takže teploty po celý rok jsou tu vysoké. Ovšem střídají se tu dvě období - od listopadu do dubna nastává období dešťů, a od května do října období sucha. Ideálně doporučujeme tedy vyrazit do Indonésie od srpna do září - to Vás tu zastihne nejmenší počet srážek. Ale pokud Vám nevadí nějaká ta přeháňka či déšť, můžete vyrazit do Indonésie prakticky kdykoliv, teploty se celoročně pohybují okolo 30°C. Indonésie patří mezi ty exotické destinace a exotické dovolené, které jsou o něco více vzdálené od naší republiky, než klasické dovolenkové destinace jako napříkad Tunisko, Egypt nebo Řecko, proto počítejte s tím že doba letu do Indonésie je cca 12-16 hodin, v závislosti na letecké společnosti. Detailní rozpis délky letů.

Indonésie last minute Vám nabízí nejen výhodnou cenu, ale také kvalitu a překrásné prostředí Vaší dovolené.

Díky last minute nabídkám do Indonésie můžete využít zvýhodněných cen a tak Vás dovolená v Indonésii může vyjít na celkem pěkné peníze s tím, že si kupuje také kvalitu. Dovolená v Indonésii to není jen exotická dovolená, ale především krásná příroda - deštné pralesy, činné sopky.., bílé písčité pláže, úchvatný podmořský život, vyzývající k potápění a šnorchlování,  rozmanité životy lidí - vyspělá společnost i domorodé kmeny, žijící mimo civilizaci :). Dovolená v Indonésii - to je přesně to pravé pro milovníky nekončícího léta, poznávání nových kultur, lidí, .. a především načerpáte novou energii a spoustu zážitků, o které v Indonésii jistě nebudete mít nouzi.

Stačí si jen vybrat tu pravou nabídku last minute do Indonésie a vyrazit. Tak kdy a do jakýho hotelu to bude? :)