Exotické dovolené

Exotická dovolená

Romantická exotická dovolená

vypravte se do ráje, velký výběr z exotických dovolených, zadejte nám požadavky na exotickou dovolenou a my Vám zašleme nabídky na dovolenou.

starstarstar

21.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -11 %
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 10 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -28 %
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 6 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -46 %
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 15 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 10 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 13 dní
Snídaně, letecky
Sleva: -13 %
rezervace

Výše je zobrazen výsledek hledání Exotická dovolená, pokud chcete zadat více požadavků k vyhledání vhodného zájezdu, použijte vyhledávací masku výše a zadejte si více požadovaných parametrů.

Nebo nám napište vaši představu, či zavolejte a my uděláme nezávazný předvýběr z Exotické dovolené, za Vás a Vy se poté jen rozhodnete.

Ušetřete svůj čas a nechte za sebe pracovat cestovní profesionály 1.cestovní agentury.

Pečlivě sledujeme nabízené zájezdy a nabízíme je svým zákazníkům pouze pokud jsou hotely a služby kvalitní a odpovídají uvedeným službám a ceně. Čteme za Vás recenze hotelů, a to jak tuzemské tak zahraniční. Máme svou vlastní databázi kvalitních hotelů, kterou neustále kontrolujeme a zjišťujeme, zda se kvalita hotelů nezhoršila. A máme nejlepší možné reference přímo od Vás našich klientů, kteří s námi již cestovali. Výhodou cestovní agentury je velký výběr zájezdů od všech cestovních kanceláří a hlavně možnost porovnat ceny do konkrétního hotelu od pořádajících cestovních kanceláří. V nabídce máme i dovolené od německých cestovních kanceláří a tak, pokud Vám nevadí cestovat z Něměcka, můžeme Vám nabídnout i tyto zájezdy.

Uděláme Vám i aktuální porovnání dovolené s německými CK. Ze zkušeností, které máme, víme, že exotická dovolená se může vyplatit s německou cestovní kanceláří, zájezdy mohou mít lepší ceny, ale není to pravidlem, že je tato dovolená vždy výhodnější. Je třeba si ještě připočítat cestu na německé letiště a zpět, plus parkovné za auto, které necháte na hlídaném parkovišti.

Máme stejné ceny zájezdů jako pořádající cestovní kanceláře, včetně uplatnění Vašich věrnostních programů u dané cestovní kanceláře. Neplatíte nám nic za zprostředkování zájezdu. Jsme placeni cestovními kancelářemi za zprostředkování jejich zájezdu, v podstatě jsme jako jejich zaměstnanci (i když jsme v provizním vztahu, nikoliv pracovně právním)

Vyberte si na našich stránkách z Exotické dovolené, (prostě svou vysněnou dovolenou) nebo nám dejte vědět své představy o dovolené a my Vám zašleme pouze kvalitní nabídky zájezdů v nejvýhodnějších možných cenách. Poskytujeme VIP servis zdarma. Staňte se naším zákazníkem a budete moci čerpat řadu dalších výhod. V loni jsme losovali z našich zákazníků, kteří s námi cestovali, luxusní wellness pobyt pro dva. Neustále se snažíme rozšiřovat péči o Vás, naše zákazníky, a hlavně - nasloucháme Vašim potřebám

Vždy pozitivně naladěný realizační tým 1.Cestovní agentury