Termíny Hotel Evridika

Evridika, Bulharsko, Burgas, Nesebar, 11.7.2018, Snídaně
Evridika
Termín: 11.7. – 18.7.2018
Změnit termín
Délka: 8 dní / 7 nocí
Doprava: letecky (Brno)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 128956519
Cena: 13 599 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace

0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel EVRIDIKA, letecky z Brna
Popis

V krásném, historickém městečku Nessebar se nachází Hotel Evridika***. Jedná se o dovolenkový komplex v jedné z nejnovějších a nejatraktivnějších částí města, který leží přímo u pláže, pouhých 200 metrů od promenády a 1 km od centra města.Evridika nabízí celou řadu útulných, prosvětlených pokojů se standardním vybavením. Formou bufetu si můžete užít snídaně, které jsou v ceně pobytu. .Hotel je přívětivý i pro nejmenší, pro které je zde dětské hřiště s pískovištěm. V Nessebaru a blízké Ravdě je řada obchodů, restaurací, diskoték, vodní park a možnost dalšího sportovního a společenského vyžití.

Popis

V krásném, historickém městečku Nessebar se nachází Hotel Evridika***. Jedná se o dovolenkový komplex v jedné z nejnovějších a nejatraktivnějších částí města, který leží přímo u pláže, pouhých 200 metrů od promenády a 1 km od centra města.Evridika nabízí celou řadu útulných, prosvětlených pokojů se standardním vybavením. Jedná se o dvoulůžka s možností přistýlky a 4 apartmány. Pokoje jsou denně uklízeny, povlečení se mění 2x týdně a ručníky každý den. Na pokojích můžete využít WiFi zdarma. Dále zde najdete sociální zařízení, telefon, klimatizaci, rádio, televizi, minibar a balkon.Formou bufetu si můžete užít snídaně, které jsou v ceně pobytu. Hosté si mohou přiobjednat i servírované večeře.Hotel je přívětivý i pro nejmenší, pro které je zde dětské hřiště s pískovištěm. Zapůjčení dětské postýlky a židličky je zdarma.Součástí hotelového komplexu je i soukromá terasa nad pláží, kde se nachází celá řada lehátek i se slunečníky. Jejich zapůjčení je pro hosty zdarma.

Užít si můžete také vodní sporty na pláži. V Nessebaru a nedaleké Ravdě je řada obchodů, restaurací, diskoték, vodní park a možnost dalšího sportovního a společenského vyžití.

Pokoje
BRQ: Cena za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky, BRQ: Cena za osobu ve třílůžkovém pokoji s možností přistýlky
Cena zahrnuje
7x ubytování
Stravování dle výběru (v ceně: snídaně; za příplatek: polopenze, plnápenze)
Letecká doprava včetně letištní a bezpečnostní taxy
Základní palivový a emisní příplatek
Transfer z letiště do pobytového místa a zpět
Česky mluvící delegát
Zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění (doporučujeme sjednat u naší CK - SLAVIA POJIŠŤOVNA, a.s. - 280 Kč - zahrnuje i pojištění storna zájezdu a limit pojistného plnění 5.000.000 Kč)
Pořadatelem tohoto zájezdu je Metal-Frut, spol. s.r.o., IČ 46904280. Pro ověření termínu zájezdu nebo další informace volejte 602 260 782 nebo 777 701 778 nebo níže udělejte nezávaznou objednávku zájezdu a budeme Vás poté kontaktovat.

Ceník a objednávka

Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK