Zájezdy do Argentiny aktuální

Zájezdy do Argentiny

Aktuální zájezdy do Argentiny

 Argentina je překrásná země plná úžasné přírody, krásných míst a památek :).

 Níže najdete všechny zájezdy do Argentiny, které naše agentura nabízí :).

 Zobrazit Všechny zájezdy do Argentiny

starstarstar

24.9.2018, 13 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

2.10.2018, 15 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

12.10.2018, 9 dní
Snídaně, vlastní
Sleva:
rezervace

14.10.2018, 15 dní
Snídaně, letecky
Sleva: -13 %
rezervace

14.10.2018, 13 dní
Snídaně, letecky
Sleva: -13 %
rezervace

starstarstar

1.11.2018, 12 dní
Dle programu, letecky
Sleva:
rezervace

Argentina je zemí, kterou můžete navštívit v kterémkoliv ročním období. Musíme však myslet na to, že v období od prosince do února je v zemi léto a od června do srpna zde panuje zima.

 Mezi Českou republikou a Argentinou, byla zrušena vízová povinnost pro držitele diplomatických, služebních i cestovních pasů. Vízum nemusíte mít, pokud se v zemi nezdržíte déle jak 90 dnů. Při vstupu do země může pohraniční úředních chtít prokázat dostatek finančních prostředků na pobyt, což je 50 USD/den.

 Zdravotnictví v Argentině bývá celkem nedostačující a v nízké kvalitě, bývá zde i nedostatek léků. Doporučujeme si tedy sebou vzít dostatek léků, které běžně užíváte. Pokud navštívíte soukromé lékařské zařízení, je třeba za ošetření zaplatit, ceny zde jsou poměrně vysoké. V subtropické oblasti severní Argentiny je doporučené očkování proti hepatitidě tipu A, B a tyfu.

 Oficiální měnou je argentinské peso. V zemi je upřednostněna platba v hotovosti, dokonce Vám někde mohou nabídnout až 10% pokud budete platit hotově. Bankomaty fungují bez problémů, občas se ale může stát, že nemají dostatek hotovosti. Ve všech směnárnách Vám bez jakýchkoliv problémů promění jak dolary, tak eura.

 Argentinská kuchyně je opravdu vynikající, je ovšem hodně ovlivněna Italskou a Španělskou kuchyní. V posledních letech se i v Argentině rozmohli fast food restaurace. Velmi oblíbenými potravinami jsou ryby, mořské plody, hovězí maso a další. Argentinci jsou taky velkými spotřebiteli zmrzliny. Mají také moc rádi zákusky a tzv. sladké mléko. To se nabízí téměř na každém rohu.

 Nejznámějšími nápoji jsou pak Chicha, kvašený nápoj z kukuřičné mouky, Cachaca likér z cukrové třtiny. Argentina je také velkou vinařskou oblastí. Velice typickým nápojem je maté a silná káva.

 Mezi nejnavštěvovanější turistické cíle Zájezdy do argentiny patří Buenos Aires, Ohňová země – Tierra del Fuego, Río Grande, vodopády Iguazú, La Plata a další.

 Těšíme se na Vás :).

 Vlajka Argentiny

Vlajka Argentiny