Dovolené u aquaparků

Dovolená u aquaparku

Dovolené u aquaparků

Chystáte se na rodinnou dovolenou a nevíte, kam vyrazit? Jaký vybrat hotel, aby si děti užily dostatek zábavy? Nebo jste naopak pár, který má rád zábavu a nerad jen leží na pláži či u bazénu? Co takhle vyrazit na dovolenou do hotelu s aquaparkem? Pokud jste na některou otázku odpověděli ano, pak jste na správné stránce! :)

Rozhodli jsme se pro Vás připravit stránku s kompletním přehledem dovolených u aquaparků v různých destinacích. Dovolená u aquaparků se stává stále více oblíbená a to nejenom u rodin s dětmi, ale například i u mladších párů a všech dalších, kteří milují skluzavky, tobogány a celkově aquaparky či jiné zábavní atrakce.

 

Dovolená u aquaparku

ŘECKO                                                                 EGYPT                                        ŠPANĚLSKO      

Aquaparky na Kosu                                     Aquaparky v Hurgadě                  Aquaparky na Kanárech

Aquaparky na Korfu                                    Aquaparky v Marsa Alam

Aquaparky na Krétě                                    Aquaparky v Sharmu

Aquaparky na Rhodosu

Aquaparky na Zakynthosu

TURECKO                                                           TUNISKO                                           ITÁLIE

Aquaparky v Alanyi                                      Aquaparky v Tunisku                         Aquaparky Itálie

Aquaparky v Side

Aquaparky Belek

BULHARSKO                                                      ŠPANĚLSKO

Aquaparky Primorsko                                  Aquaparky Španělsko

Aquaparky Slunečné pobřeží

Aquaparky Zlaté Písky

Nabídku dovolených v aquaparcích a u aquaparků neustále rozšiřujeme, takže pokud zde nenaleznete Vámi vybranou destinaci, tak věřte, že již brzy bude na seznamu také.

Pokud si nejste úplně jistí, jaké Vás čeká v daný termín v té či oné zemi, podívejte se na náš přehled počasí a zjistěte, jaké počasí Vás čeká. Přehled průměrných teplot naleznete zde.

V případě zájmu o zemi, která momentálně není na našem seznamu, nás kontaktujte, rádi Vám poradíme s výběrem dovolené, ať už se bude jednat o last minute nebo first minute dovolenou.

Dovolená u aquaparku    Dovolená u aquaparku

 

V těchto hotelích si užijí zábavu nejen Vaše děti či vnoučata, ale i Vy si tak budete moci dopřát více odpočinku, protože děti zůstanou zabavené a vydrží u tobogánů a skluzavek jistě i několik hodin :). A pokud i Vy budete mít dlouhou chvíli, třeba se vrátíte do dětských let a „sklouznete‘‘ se také. Však zábava k relaxaci na dovolené také patří, no ne? :)

Právě proto jsme pro Vás vybrali hotely, které mají přímo ve svém areálu nebo v blízkém okolí ať už jeden nebo více aquaparků. Takto pro Vás výběr Vaší dovolené bude snažší a hledání bude jistě větší zábava.

Co takhle aquaparky na Kanárských ostrovech nebo aquaparky na řeckém Kosu či Krétě? V naší nabídce naleznete mnohem více míst, kam vyrazit na zábavnou dovolenou.

Neváhejte a podívejte se na níže uvedené destinace a vybrané dovolené s aquaparkem.