Akční dovolená Tunisko ostrov Djerba

Dovolená Tunisko Djerba

Aktuální dovolená Tunisko Djerba

Chystáte se na dovolenou do Tuniska a příliš Vás neláká pevnina a nebo jste na ní už byli? Pak zkuste zvolit Djerbu. Dovolená Djerba je vhodná pro všechny, kteří mají rádi nádech afriky a arabskou kulturu. Užijete si tu spoustu sluníčka na písčitých plážích a navíc, moře je tu úžasně teplé - jako kafíčko :)

Stačí sjet pohledem níže a vybrat si z naší nabídky.

starstarstar

22.9.2018, 11 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -44 %
rezervace

starstarstarstar

22.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -32 %
rezervace

starstarstarstar

22.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -41 %
rezervace

starstarstar

22.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -44 %
rezervace

starstarstar

22.9.2018, 5 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -50 %
rezervace

starstarstarstar

22.9.2018, 5 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -50 %
rezervace

Zobrazit další dovolenou do Tuniska na ostrov Djerba

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nadídka zájezdů Dovolená Tunisko Djerba.

POZOR!!! V Tunisku je nově od 1. 10. 2014 zavedena odletová taxa. Kolek pro odletovou taxu, si můžete zakoupit na letišti, v trafice, v hotelu a na dalších místech.

Tunisko je velice oblíbenou zemí, kam spousta turistů míří každoročně na svou dovolenou. A to nejen v letních měsících. Hojně využívány bývají také podzimní a jarní termíny, kdy už sice v Tunisku není úplné horko, ale je to doba vhodná třeba k poznání země. Na Djerbě můžete vyrazit například na saharu, kde se projedete na čtyřkolkách. Vydat se můžete také na krokodýlí farmu nebo na typické trhy ve větších městečkách.

Pokud chcete na své dovolené Tunisko - Djerba, nakupovat, počítejte s tím, že na místních trzích se smlouvá. V kamenných obchodech jsou většinou ceny pevné, ale také to není pravidlem. Většinou je to tak, že pokud nevidíte na zboží nalepenou cenu nebo cena není někde poblíž zobrazena, znamená to, že obchodník bude chtít smlouvat.

A pokud budete ve smlouvání dobří, můžete si ze své dovolené v Tunisku na ostrově Djerba, odvést spoustu pěkných suvenýrů za pár korun. :)

Jestli Vás zajímají ještě další informace o Tunisku, podívejte se na odkaz níže, kde naleznete základní informace o Tunisku.

Základní informace o Tunisku

V Tunisku také můžete narazit na spoustu nekvalitních hotelů, nejen na pevnině, ale i na Djerbě. Často se říká, že je dobré vybírat minimálně 4* hotely, ale co je především důležité, je číst recenze. Pokud se chcete vyhnout nepříjemnostem a nekvalitnímu hotelu, alespoň několik recenzí si před dovolenou pročtěte. Dovolená v Tunisku je sice poměrně levnou záležitostí, ale určitě každý z nás chce mít pěkný a čistý hotel.

Osobně mám třeba zkušenost i s 3* hotelem na ostrově Djerba a musím říci, že byl naprosto v pořádku a byli jsme na dovolené spokojeni. :) Obecně lze říci, že na ostrově Djerba jsou o něco kvalitnější hotely. Ale stále se jedná o Tunisko a zkrátka mentalita je tu trochu jiná, proto úklid a některé služby mohou být v některých hotelech zanedbané.

Pokud ale máte na svou dovolenou v Tunisku na Djerbě větší rozpočet, není problém najít i opravdu kvalitní hotely. Jsou i hotely, které jsou opravdu dobře hodnocené a řadí se mezi TOP hotely. Takže pokud hledáte opravdu luxusní dovolenou, určitě pro Vás najdeme i krásný hotel v Tunisku na Djerbě. Dovolená Djerbě může být i luxusní! :)

Některé z TOP hotelů naleznete zde: TOP hotely Djerba

Rádi Vám ale s výběrem dovolené na Djerbě pomůžeme. Vždy se pro své zákazníky snažíme vybrat co nejlepší hotely z nabídky. Chceme, aby naši klienti byli na své dovolené spokojeni a užili si jí bez problémů a nepříjemností. Proto nás neváhejte kontaktovat, vybereme pro Vás nějaký pěkný hotel :) Dovolená Tunisko Djerba pro Vás tak bude snadnější.