Dovolená Senegal

Dovolená Senegal

Dovolená Senegal

Což takhle trochu netradiční exotickou dovolenou? Vyražte na dovolenou do Senegalu! Novinka pro rok 2014 / 2015 je právě Dovolená Senegal

Překrásné písčité pláže s bílým pískem, úžasná příroda a navíc - neokoukaná exotika na africkém kontinentu! Tak neváhejte, mrkněte se níže a vyberte si z nabídky Dovolená Senegal.

 

starstarstarstarstar

17.8.2018, 11 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

17.8.2018, 11 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

17.8.2018, 11 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

22.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

22.8.2018, 15 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

2.9.2018, 11 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další nabídky dovolené do Senegalu

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka zájezdů do Senegalu.

Na dovolenou do Senegalu můžete vyrazit téměř po celý rok. Panuje tu totiž příjemné a stabilní tropické klima, a od listopadu do července jsou v Senegalu dny plné slunce. Pouze od července do října nastává období dešťů - což tedy není nejlepší období na dovolenou v Senegalu.

Pokud se obáváte cesty na africký kontinent, tak nemusíte. Senegal je v současné době řazen mezi politicky nejstabilnější zemi Afriky. Také kuchyně v Senegalu je považována za jednu z nejchutnějších z celé Afriky. A možná Vás překvapí, že je tvořena především mořskými plody a kuřecím masem! Nechybí ani domácí pražená káva nebo proslulý mátový čaj. Za specialitu se považuje také palmové víno. Pokud se vydáte na dovolenou do Senegalu, určitě ochutnejte některou z těchto specialit.

Po příletu do Senegalu si nezapomeňte přeřídit hodinky. Časový posun v Senegalu je - 1 hodina.

Víte, jaké jsou časové posuny v ostatních koutech světa? Mrkněte na odkaz níže.

Časový posun ve světe

Výhodou dovolené v Senegalu je také to, že doba letu je poměrně krátká, vzhledem k tomu, že je Senegal řazen mezi exotické destinace. Doba letu do Senegalu je tedy cca 7 hodin! Což je super, co myslíte? :) Za pouhých 7 hodin si můžete užívat teplého počasí a opalovat se na pláži. Což je oproti jiným exotickým destinacím třeba o 5 hodin kratší let. Takže pokud nejste milovníkem dlouhých letů a přesto si chcete užít trochu exotiky, tak je dovolená Senegal to pravé pro Vás.

Pokud se chcete dozvědět, jak dlouho se letí do ostatních destinací, podívejte se na odkaz níže

Doba letů do destinací

Vybírat můžete z nabídky od několika cestovních kanceláří. Samozřejmě máme ceny zájezdů stejné, jako pořádající CK. Jsme takovým prostředníkem mezi Vámi a CK, proto jsou ceny stejné. Takže dovolenou do Senegalu můžete zakoupit bez problémů i u nás. Pokud také máte nárok na různé akce a slevy, můžete je uplatnit i u nás (Třeba pokud jste stálým klientem Ck Exim tours atd.)

Rádi Vám také s výběrem dovolená Senegal, pomůžeme. Vybíráme pro své klienty pouze kvalitní hotely z nabídky a snažíme se, aby naši klienti byli vždy spokojeni. Stačí, když nám napíšete Vaše přání a požadavky na dovolenou v Senegalu a my Vám vybereme něco pěkného.

Tak neváhejte a vybírejte! Dovolená Senegal už na Vás čeká.