Dovolená na poslední chvíli letecky

Dovolená na poslední chvíli

Aktuální dovolená na poslední chvíli

  • Široká nabídka aktuálních pojištěných dovolených
  • Rychlé vyřízení Vaší dovolené přes internet
  • Vše pro Vás nachystáme a dovolenou na poslední chvíli stihnete.Neváhejte nás kontaktovat ohledně dovolené na poslední chvíli. Většinou není problém na poslední chvíli s kapacitou hotelů, ale letenky jsou rychle vyprodány a nemáte se jak dostat na dovolenou. Proto je rychlé rozhodování a jednání při dovolené na poslední chvíli celkem podstatnou věcí :)

starstarstarstar

23.9.2018, 10 dní
Snídaně, letecky
Sleva: -5 %
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 6 dní
Polopenze, vlastní
Sleva: -14 %
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 5 dní
Polopenze, vlastní
Sleva: -14 %
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 6 dní
All inclusive, vlastní
Sleva: -20 %
rezervace

starstarstar

23.9.2018, 8 dní
Polopenze, vlastní
Sleva: -14 %
rezervace

starstarstarstar

23.9.2018, 6 dní
Polopenze, vlastní
Sleva: -15 %
rezervace

Zobrazit další dovolené na poslední chvíli

Výše je zobrazen výsledek hledání dovolená na poslední chvíli. Pokud chcete zadat více požadavků k vyhledání vhodné dovolené, použijte vyhledávací masku výše a zadejte si více požadovaných parametrů.

Nebo nám napište, či zavolejte a my uděláme nezávazný předvýběr z dovolené na poslední chvíli za Vás a Vy se poté jen rozhodnete, kterou dovolenou si vyberete.  

 Dovolená na poslední chvíli Turecko             Dovolená na poslední chvíli Alanya

  • Ušetřete svůj čas a nechte za sebe pracovat cestovní profesionály 1.cestovní agentury.


Sledujeme nabízené dovolené na poslední chvíli a nabízíme Vám ověření kvality Vámi vybrané dovolené z recenzí - zeptejte se nás na názor. Čteme za Vás recenze hotelů, a to jak tuzemské tak zahraniční. Máme svou vlastní databázi kvalitních hotelů, kterou neustále kontrolujeme a zjišťujeme, zda se kvalita hotelů nezhoršila. A máme nejlepší možné reference přímo od Vás, našich klientů, kteří s námi již cestovali. Výhodou cestovní agentury je velký výběr dovolené od všech cestovních kanceláří a hlavně možnost porovnat ceny do konkrétního hotelu od pořádajících cestovních kanceláří, a tak víme, které CK mají nejvýhodnější dovolenou na poslední chvíli. V nabídce máme i dovolené od německých cestovních kanceláří a tak, pokud Vám nevadí cestovat z Něměcka, můžeme Vám nabídnout i tyto dovolené.

Máme stejné ceny zájezdů jako pořádající cestovní kanceláře, včetně uplatnění Vašich věrnostních programů u dané cestovní kanceláře. Neplatíte nám nic za zprostředkování zájezdu. Jsme placeni cestovními kancelářemi za zprostředkování jejich zájezdu - v podstatě jsme jako jejich zaměstnanci (i když jsme v provizním vztahu, nikoliv pracovně právním)

Vyberte si na našich stránkách  dovolená na poslední chvíli letecky, nebo nám dejte vědět své představy o dovolené a my Vám zašleme pouze kvalitní nabídky zájezdů v nejvýhodnějších možných cenách. Poskytujeme VIP servis zdarma.

Staňte se naším zákazníkem a budete moci čerpat řadu dalších výhod. V loni jsme losovali z našich zákazníků, kteří s námi cestovali, luxusní wellness pobyt pro dva. Neustále se snažíme rozšiřovat péči o Vás, naše zákazníky, a hlavně - nasloucháme Vašim potřebám.

Vždy pozitivně naladěný realizační tým 1.Cestovní agentury