Dovolená Maroko 2018 s Exim tours

Dovolená Maroko 2018 Exim tours

Dovolená Maroko 2016 od Exim toursAktuální dovolená Maroko 2018 Exim tours

Hledáte dovolenou 2018 do orientálního Maroka? Pak jste na správné stránce! Níže naleznete výpis zájezdů Dovolená Maroko 2018, které pořádá pouze cestovní kancelář Exim tours.

starstarstarstarstar

27.5.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -17 %
rezervace

starstarstarstarstar

27.5.2019, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -22 %
rezervace

 Zobrazit další dovolenou do Maroka 2018 od Exim tours

Dovolená Maroko 2016 exim tours

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka zájezdů Maroko 2018 od CK Exim tours. Jedná se pouze o zájezdy od cestovní kanceláře Exim tours, takže nemusíte sledovat, zda se jedná o CK, kterou chcete :)

Zakupte si dovolenou do Maroka na rok 2018 ještě dnes a ušetřete! Exim tours nabízí různé slevy a výhody.

Dovolená Maroko 2018 Exim tours se stává stále více oblíbená, hotely se rychle vyprodávají a stejně tak letenek bývá nedostatek. Například na podzim je velice oblíbená Saida, kde je stále ještě teplé moře.

Navíc pokud si dovolenou do Maroka 2018 od Exim tours zakoupíte včas, ušetříte oproti katalogovým cenám až několik tisíc. :) V případě, že jste pravidelným zákazníkem CK Exim tours a máte nárok na nějaké výhody či bonusy, můžete je uplatnit i u nás. Také ceny máme stejné jako Exim tours.

A pokud se rozhodnete dovolenou do Maroka 2018 zakoupit od jiné CK, než je Exim tours, můžeme Vám nabídnout více jak 300 cestovních kanceláří, které jsou pojištěné proti úpadku a působí na českém trhu. A pokud by Vám i tak nabídka dovolených do Maroka nestačila, můžeme Vám nabídnout i dovolenou přes německé cestovní kanceláře.

Rádi Vám také pomůžeme s výběrem dovolená Maroko 2018 s Exim tours. Stačí, když nás kontaktujete a my Vám zašleme výběr kvalitních hotelů. A na Vás je jen vybrat si ten, který se Vám nejvíce líbí.

CK Exim tours má také několik destinací v Maroku, kam je možné vyrazit. Vyberte si pro svou dovolenou Maroko Saidia, Maroko Agadir a nebo Maroko Marakéš. :) Možností, kam v Maroku vyrazit je několik, stačí si jen vybrat a letět.