Dovolené na Maledivách 2018

Dovolená Maledivy 2018

Aktuální dovolená Maledivy 2018

Pokud hledáte dovolenou na Maledivách pro rok 2018, pak jste na správném místě! Níže naleznete kompletní nabídku zájezdů na Maledivy. Jedná se o nabídku několika desítek cestovních kanceláří, působících na našem trhu. Všechny ceny jsou samozřejmě stejné, jako u pořádající CK.

 

starstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -14 %
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -14 %
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -3 %
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
Plná penze, letecky
Sleva: -44 %
rezervace

starstarstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -22 %
rezervace

starstarstarstarstar

15.8.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -23 %
rezervace

Zobrazit další zájezdy na Maledivy 2018

Maledivy jsou ostrovním státem v jižní Asii, přesněji v Indickém oceánu. Jedná se o množství souostroví - řetězec korálových atolů. Celkem Maledivy tvoří téměr 1 200 ostrovů, z nichž 200 jich je obydleno.

Co možná ještě nevíte je to, že Maledivy jsou nejploššším a nejníže položeným státem na světě. Nenaleznete tu žádné místo, které by leželo více jak 2,5 metru nad hladinou oceánu.

Celoročně patří Maledivy k nejvíce oblíbeným místům a míří sem stále více turistů na svoji exotickou dovolenou. Stále je to však místo, kde strávíte klidnou dovolenou bez davů turistů a v příjemném prostředí s bílým pískem a průzračně čistým mořem (oceánem), s úchvatným podmořským světem.

Vyrazit na dovolenou na Maledivy můžete prakticky po celý rok 2018. Počasí je tu celoročně stabilní a krásné. Menší deštíky bývají od listopadu do dubna, ale nejedná se o žádné průtrhy mračen :).

Dovolená Maledivy 2018 není úplně pro každého a také není úplně nejlevnější. Proto vřele doporučujeme číst recenze a vybrat si správně hotel, ve kterém budete ubytovaní. I když v tomto tropickém ráji nenarazíte asi na vyloženě špatný hotel, může se někde objevit něco, co by Vám dovolenou mohlo znepříjemnit. Proto jsme pro Vás vybrali několik hotelů z celé nabídky, které můžeme doporučit - mají výborné recenze a většina cestovatelů tu byla moc spokojena.

Na odkazu níže se můžete podívat na TOP hotely na Maledivách

TOP hotely Maledivy

V případě, že se Vám zájezd na Maledivy nechce hledat, nebo nemáte dostatek času na to, abyste procházeli recenze a vybírali ten správný hotel, můžete nás kontaktovat. Stačí, když nám napíšete nebo zavoláte a sdělíte nám Vaše přání a požadavky. My pro Vás poté vyhledáme pouze kvalitní hotely z nabídky a pokusíme se, abyste si svou dovolenou co nejvíce užili. A pokud preferujete osobní kontakt, můžete se za námi zastavit v naší provozovně v Roudnici nad Labem.

Pokud máte individuální přání na Vaši dovolenou a nemůžete takovou nabídku naleznout na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se najít řešení, jak danou situaci vyřešit. Máme v nabídce také německé cestovní kanceláře a spolupracujeme s cestovními kancelářemi, které dělají individuální zájezdy. Jsme tedy schopni splnit i Vaše individuální přání.

Pokud se chystáte na tuto exotickou dovolenou, měli byste vědět, že doba letu je poměrně dlouhá. Ale určitě to není nic, co by se nedalo vydržet :) Přece jen se chystáte na místo, které spousta lidí nazývá rájem na zemi! :) Doba letu na Maledivy je cca 12 hodin.

Pokud Vás zajímají i časy letů do dalších destinací, podívejte se na odkaz níže

Doba letů do destinací

Po příletu na Maledivy si nezapomeňte přeřídit čas. Na Maledivách je časový posun +4 hodiny. 

Na posuny v ostatních zemích se můžete podívat na stránce níže

Časové posuny v destinacích

Maledivy jsou také častým místem, kde se spousta zamilovaných párů chystá zasnoubit nebo dokonce se vzít. Pokud byste se rozhodli vzít se na Maledivách, počítejte s tím, že svatba nebude platná v České republice. Znamená to, že sňatek pak musíte ještě stvrdit na českém úřadě. Svatba na Maledivách je tedy jen "na oko", není uznatelná v Čechách. Ale určitě stojí za tu atmosféru :)

Není ale problém svatbu na Maledivách zařídit. Spousta hotelů má v nabídce svatební balíček a obstarají Vám vše, co je ke krásné svatbě potřeba.

Dovolená Maledivy 2018 na Vás již čeká! Už víte kdy a do jakého hotelu se vydáte?