Dovolené last minute

Dovolená last minute na jednom místě

  Aktuální dovolená last minute

Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem last minute dovolených do různých destinací. Doufáme, že Vám tato stránka pomůže při výběru dovolené a vyhledání té správné dovolené pro Vás tak bude příjemnější.

V konkrétní zemi vždy naleznete nejprve naše TOP hotely a pod nabídkou top hotelů se Vám ukáže kompletní nabídka last minute dovolené do určitě země. Všechny TOP hotely jsou kvalitní a můžeme Vám je vřele doporučit. Samozřejmě se v nabídce last minute zájezdů naleznou i jiné hotely, které jsou kvalitní.

Níže vyberte z destinací kompletní nabídku dovolená last minute

Evropské destinace:                                   Africké destinace:

Řecko last minute                                      Egypt last minute

Turecko last minute                                   Tunisko last minute

Bulharsko last minute                               Maroko last minute

Kypr last minute

Španělsko last minute

Itálie last minute

Chorvatsko last minute

 

Exotické destinace: 

Dominikánská republika last minute

Indonésie last minute                                     Isla Margarita last minute

Jamajka last minute                                        Kapverdy last minute

Kuba last minute                                             Maledivy last minute

Mauricius last minute                                     Rio de Janeiro last minute

Spojené arabské emiráty last minute            Srí Lanka last minute

Thajsko last minute                                       Zanzibar last minute

Seychely last minute

 

  Dovolená last minute    Dovolená last minute Egypt    Dovolená last minute k moři   
Tipy na dovolená last minute 

Všechny last minute dovolené jsou o tom, že si dovolenou zakoupíte co nejblíže k termínu odjezdu. Last minute zájezdy bývají zvýhodňovány zhruba týden či dva před odjezdem. Nejvýhodnější je samozřejmě dovolená last minute s odletem druhý den či za dva dny. Pokud máte již vybraný nějaký hotel a chcete, aby cena byla co nejvýhodnější, můžete nás kontaktovat a my za Vás budeme sledovat cenu last minute zájezdu v daném termínu.

Jediné riziko u zájezdů last minute je to, že se zájezdy opravdu rychle vyprodávají a tak se může stát, že pokud letíte celá rodina, nemusí již být tolik dostupných pokojů v hotelu či volné letenky. Avšak v hlavní sezóně je last minute dovolené opravdu velké množství, takže je z čeho vybírat, i pokud by nevyšel zrovna Váš oblíbený hotel. Ale pokud si na last minute dovolenou vydržíte počkat a jste schopni odletět třeba i druhý den, dovolená Vás pak přijde na opravdu pěkné peníze, mnohokrát i o 50% levnější než je původně nabízena. A to je jistě pěkná odměna za trpělivé čekání, nemyslíte? :)

Dovolenou last minute doporučujeme využít především u exotické dovolené. Jak každý ví, exotická dovolená je dražší záležitostí, než klasické dovolenkové destinace jako třeba Bulharsko, Řecko, Egypt, Turecko nebo Tunisko. Takže pokud jste ochotni si počkat, rozhodně se to vyplatí.

Německé cestovky a dovolená last minute

Co se týče exotické dovolené, doporučujeme Vám také podívat se na zájezdy s německými CK. Ceny u německých CK bývají často výhodnější, ale není to pravidlem. Pokud nechcete porovnávat sami, určitě nám napište a my provedeme porovnání cen za Vás. :) Ale u německých CK moc nefungují last minute nabídky tak jako u českých CK.