Dovolené last minute

Dovolená last minute na jednom místě

Aktuální dovolená last minute

Připravili jsme pro Vás stránku s přehledem last minute dovolených do různých destinací. Doufáme, že Vám tato stránka pomůže při výběru dovolené a vyhledání té správné dovolené pro Vás tak bude příjemnější.

V konkrétní zemi vždy naleznete nejprve naše TOP hotely a pod nabídkou top hotelů se Vám ukáže kompletní nabídka last minute dovolené do určitě země. Všechny TOP hotely jsou kvalitní a můžeme Vám je vřele doporučit. Samozřejmě se v nabídce last minute zájezdů naleznou i jiné hotely, které jsou kvalitní.

Níže vyberte z destinací kompletní nabídku dovolená last minute

Evropské destinace:

Africké destinace:

Exotické destinace:

Dovolená last minute Dovolená last minute Egypt Dovolená last minute k moři

Tipy na dovolená last minute

Všechny last minute dovolené jsou o tom, že si dovolenou zakoupíte co nejblíže k termínu odjezdu. Last minute zájezdy bývají zvýhodňovány zhruba týden či dva před odjezdem. Nejvýhodnější je samozřejmě dovolená last minute s odletem druhý den či za dva dny. Pokud máte již vybraný nějaký hotel a chcete, aby cena byla co nejvýhodnější, můžete nás kontaktovat a my za Vás budeme sledovat cenu last minute zájezdu v daném termínu.

Jediné riziko u zájezdů last minute je to, že se zájezdy opravdu rychle vyprodávají a tak se může stát, že pokud letíte celá rodina, nemusí již být tolik dostupných pokojů v hotelu či volné letenky. Avšak v hlavní sezóně je last minute dovolené opravdu velké množství, takže je z čeho vybírat, i pokud by nevyšel zrovna Váš oblíbený hotel. Ale pokud si na last minute dovolenou vydržíte počkat a jste schopni odletět třeba i druhý den, dovolená Vás pak přijde na opravdu pěkné peníze, mnohokrát i o 50% levnější než je původně nabízena. A to je jistě pěkná odměna za trpělivé čekání, nemyslíte? :)

Dovolenou last minute doporučujeme využít především u exotické dovolené. Jak každý ví, exotická dovolená je dražší záležitostí, než klasické dovolenkové destinace jako třeba Bulharsko, Řecko, Egypt, Turecko nebo Tunisko. Takže pokud jste ochotni si počkat, rozhodně se to vyplatí.

Německé cestovky a dovolená last minute

Co se týče exotické dovolené, doporučujeme Vám také podívat se na zájezdy s německými CK. Ceny u německých CK bývají často výhodnější, ale není to pravidlem. Pokud nechcete porovnávat sami, určitě nám napište a my provedeme porovnání cen za Vás. :) Ale u německých CK moc nefungují last minute nabídky tak jako u českých CK.