Aktuální dovolená Kuba Varadero destinace

Dovolená Kuba Varadero

Aktuální zájezdy Kuba - Varadero

 Zvažujete-li dovolenou na Kubě, pak jste na správném místě! Níže naleznete aktuální zájezdy do Varadera. Jedná se o zájezdy od desítek až stovek cestovních kanceláří působících na našem trhu, takže máte z čeho vybírat! A navíc, máte všechno pohodlně na jednom místě.

starstarstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

21.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další dovolené ve Varaderu na Kubě

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí aktuální nabídky zájezdů do kubánského Varadera.

Neváhejte a podívejte se na nabídky do tohoto překrásného ostrovního státu v úchvatném Karibiku. Stačí si jen vybrat, zabalit kufry a těšit se na pohodové chvíle na pláži :). A když k tomu přidáte nějaký ten koktejl z kubánského rumu, který podtrhne tu správnou atmosféru, určitě budete mít na co vzpomínat :).

Dovolená na Kubě ve Varaderu má určitě co nabídnout. Pokud se chystáte na dovolenou na toto exotické místo v Karibiku, máme pro Vás přichystáno pár základních informací, které by Vás možná před cestou na Kubu mohly zajímat. Více informací o Kubě se dozvíte na odkazu níže.

Základní informace o Kubě

Dovolená Kuba Varadero nabízí pořádnou dávku exotiky, ale také bohatou historii a odlišnou kulturu. Můžete si užít pohodu a relaxaci na bílých plážích se zelenými palmami, s chutným koktejlem, ale také se můžete vydat za poznáním Kuby. Na poznávací zájezdy je ideální leden a únor. Vydejte se poznat krásy měst, přírody, ochutnat kubánské doutníky a rum, spatřit místní obyvatelé a jejich zvyky ... to vše, a ještě mnohem více, nabízí Kuba!

Před zájezdem na Kubu či přímo do Varadera, si také zjistěte, jaké je aktuální počasí, popřípadě jaké počasí zde bývá v měsíci, ve který byste chtěli cestovat. Ačkoliv je na Kubě celoročně poměrně stabilní teplota okolo 25°C, je zde také období deštů a nebo naopak sucha. Na Kubě se můžete setkat také s hurikány a tornády, které by Vám mohly dosti znepříjemnit Váš pobyt ve Varaderu. Proto doporučujeme plánovat dovolenou na Kubě ve Varaderu od listopadu do dubna, kdy je tu období sucha a nehrozí vydatné deště nebo hurikány. Pokud byste chtěli na zájezdu do Varadera výrazně ušetřit, můžete na Kubu vyrazit mimo sezónu. Avšak jedinou výhodou bude asi to, že ceny jsou nízké a pláže poloprázdné. Počasí by Vás nemuselo úplně potěšit. 

Na detailní rozpis počasí ve Varaderu se můžete podívat zde:

Počasí Varadero Kuba

Pokud nevíte, jaké formality musíte vyřídit před cestou na Kubu, poradíme Vám. Nejedná se o nic těžkého a náročného. Při vstupu na Kubu stačí předložit vstupní turistickou kartu, kterou je možno nechat zařídit za poplatek v CK. Poplatek se pohybuje okolo 750 Kč/osoba.

Při odletu z Kuby je nutné na letišti zaplatit turistickou odletovou taxu, která se pohybuje okolo 25 CUC a platí se v hotovosti. To je vše, co k Vaší dovolené kuba - Varadero potřebujete. A samozřejmě také platný cestovní pas :-) 

Chcete vědět, jaká je doba letu na Kubu? Nebo jaký je časový posun na Kubě? Podívejte se na odkazy níže! A dozvíte se tyto informace nejen pro Kubu, ale i pro ostatní destinace.

Doba letu, nejen na Kubu

Časový posun, nejen na Kubě

A pokud si nevíte s výběrem toho správného zájezdu do Varadera rady, stačí, když nás kontaktujete. Rádi Vám s výběrem pomůžeme. A nejen ve Varaderu. V nabídce máme i další kubánské destinace :-)

Navíc také prodáváme zájezdy od německých cestovních kanceláří na Kubu. Takže pokud Vám nevadí cestovat z německého nebo rakouského letiště, můžeme Vám nakalkulovat dovolenou na Kubě ve Varaderu s německými CK. Mnohdy také německé CK nabízejí i odlety z Prahy, takže se může podařit i to, že poletíte z Čech. Ale musíte počítat s tím, že v místě bude pouze německy nebo anglicky hovořící delegát. Na druhou stranu ale můžete ušetřit i několik tisíc oproti české CK. Rozhodnutí a porovnání je na Vás :-). My jsme tu pro Vás a rádi Vám nakalkulujeme jakýkoliv hotel.