Dovolené Kuba 2018

Dovolená Kuba 2018

Aktuální zájezdy na Kubu 2018

Pokud hledáte dovolenou na Kubu na rok 2018, pak jste narazili na správnou stránku.  Níže naleznete aktální nabídku zájezdů. Stačí pouze sjet o kousek níže a vybírat si z naší nabídky.

Jedná se o nabídky od desítek cestovních kanceláří, působících na našem trhu. Takže nabídka je opravdu široká a máte tak možnost porovnat zájezd do jednoho hotelu od více cestovních kanceláří. 

 

14.8.2018, 15 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

15.8.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

15.8.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

15.8.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další nabídky dovolené na Kubě 2018

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka dovolených na Kubě na rok 2018.

Víte, kdy je ideální doba na cestu na Kubu? Na Kubu se doporučuje vyrazit v období od listopadu do dubna. Přičemž měsíce leden a únor jsou vhodné na poznávací zájezdy. Naopak nedoporučujeme dovolenou v měsících květen - řijen, protože právě v tomto období je zde množství hurikánů a cestovat na Kubu není tedy zcela bezpečné. Samozřejmě se najdou ale i lidé, kteří cestují i "mimo sezónu" a nemají s tím problém. :)

Pokud se chcete před tím, než vyrazíte na zájezd na Kubu 2018, dozvědět více, máme pro Vás připraveno několik základních informací o Kubě. Stačí kliknout na odkaz níže.

Základní informace o Kubě

Mezi nejvíce navštěvované destinace na Kubě patří určitě Varadero. Naleznete tu nejvíce hotelů, hotelových resortů a dalších ubytovacích kapacit. Právě proto jsme pro Vás udělali výběr TOP hotelů ve Varaderu. Hotely jsme vybrali na základě recenzí a dobrých zkušeností od našich cestovatelů. Samozřejmě na Kubě i ve Varaderu naleznete další kvalitní a pěkné hotely.

Pokud se chcete podívat na výbět TOP hotelů ve Varaderu, stačí kliknout na odkaz níže a zobrazí se Vám naše nabídka, včetně zájezdů do této destinace. Dále pro Vás máme připravenou stránku s počasím ve Varaderu - budete tak mít přehled, v které měsíce můžete na dovolenou na Kubu vyrazit.

Zájezdy a TOP hotely Kuba - Varadero

Počasí Varadero

Při příletu na Kubu si nezapomeňte přeřídit čas o - 5 hodin v případě letního času a o - 6 hodin v případě zimního času. Pokud nemáte rádi létání, možná pro Vás bude vhodnější nějaká jiná exotická země, do které se letí kratší dobu. Doba letu na Kubu je cca 12 hodin, takže se poměrně dlouho proletíte.

Na časové posuny a doby letů do dalších destinacích se můžete podívat na odkazech níže:

Časový posun v destinacích

Doby letů do destinací

Stejně tak pro Vás máme připraven přehled počasí i v dalších zemích:

Celoroční přehled počasí

Pokud si s výběrem toho správného zájezdu nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro Vás uděláme předvýběr z kvalitních hotelů a pomusíme se najít ten nejvhodnější zájezd právě pro Vás. Není také problém nakalkulovat úplně individuální zájezd pouze pro Vás :).

Tak na nic nečekejte a vybírejte z nabídek dovolená Kuba