Akční dovolená Keňa 2018

Dovolená Keňa 2018

Aktuální dovolená Keňa 2018

Chystáte se na dovolenou do Keňi? Pak jste na správném místě! Níže naleznete výpis zájezdů Dovolená Keňa 2018. Neváhejte a zakupte si svou dovolenou do Keňi na rok 2018 již nyní! Budete tak moci využít first minute slev a ušetřit až několik tisíc, které pak můžete utratit třeba na své dovolené :-)

Nabídky Dovolená Keňa 2018 naleznete níže.

starstarstarstarstar

20.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

20.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

20.9.2018, 10 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

20.9.2018, 9 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

20.9.2018, 9 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

20.9.2018, 9 dní
Polopenze, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další nabídky dovolené do Keňi 2018

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka Dovolená Keňa 2018. Můžete tak na jednom místě pohodlně vybírat ze zájezdů od desítek cestovních kanceláří. Nabízíme také zájezdy pořádané německými CK, takže není problém odletět do Keňi i z německého letiště.

Nechte se zlákat exotikou a tropickým sluncem úžasné Keňi. Dovolená Keňa 2018 nabízí divokou přírodu, zvířata a také temperamentní obyvatele. Projeďte se džípem po národních parcích a udělejte si úchvatné snímky zvířat a přírody! Foťák si s sebou určitě nezapomeňte, fotek uděláte určitě spousty a budete mít úžasnou vzpomínku na Vaší dovolenou Keňa 2018!

Stejně jako jsou tu divoká zvířata, jsou divocí i místní lidé. Uchvátí Vás nejen jejich temperament, ale i to, že žijí opravdu skromně a jednoduše a v podstatě tak, jako by se tu čas zastavil. Na vyprahlých pláních spatříte hliněné chýše a malé vesničky, které jsou obehnané ploty z trní. Ženy a dívky bývají zahaleny pouze od pasu dolů a vrchní část mají pokrytou korálky a dalšími maličkostmi. Muže v Keňi uvidíte často pouze s bederní rouškou a s oštěpem v ruce. :)

Naproti tomu Dovolená Keňa 2018 nabízí i velice luxusní hotely, azurově modré a čisté moře se spoustou barevných a exotických ryb a živočichů. Kromě chudého lidu, který žije ve slumech, tu narazíte i na spoustu bohatých megalomanů. Zkrátka Keňa je plná kontrastů. Narazíte na chudobu, ale i na obrovské bohatství. Na chýše z hlíny, ale i luxusní hotelové resorty. Užijete si nespoutanost africké sahary a zvířat, ale i krásu písčitých pláží a moře.

Zkrátka Keňa má co nabídnout a každý cestovatel může spatřit její různorodost a rozmanitost. Tak neváhejte, Dovolená Keňa 2018, na Vás již čeká! Objevte tuto krásnou zemi a užijte si dobrodružství.

Doba letu do Keňi je cca 9 hodin. Přecejen se jedná o východní Afriku, takže se trošku proletíte. I když například do Dominikánské republiky nebo na Kubu se letí ještě déle. Takže pokud chcete zvolit exotiku, ale nechcete letět 12 hodin, můžete zvolit Keňu!

Pokud Vás zajímají časy letů i do dalších destinací, podívejte se na odkaz níže:

Doba letu

Víte, jak si přeřídit čas při příletu do Keňi? Poradíme Vám! Keňa má oproti České republice časový posun + 2 hodiny.

Co se týče časového posunu v destinacích, máme pro Vás také připravené stránky. Na jednotlivé časové posuny se můžete podívat na odkazu níže. A zjistíte, jaký je třeba časový posun na Srí Lance :) 

Časový posun v destinacích

Keňa je známá především svými národními parky v savaně a právě proto sem spousta turistů míří za pozorováním zvířat. Ideální doba, kdy vyrazit na dovolenou do Keňi 2018, na pozorování zvířat, je od července do listopadu. 

Ideálně se doporučuje vyrazit do Keňi na dovolenou 2018 na přelomu ledna a února. Právě proto doporučujeme zařídit si dovolenou včas, abyste mohli využít slev a akcí na Váš zájezd - Dovolená Keňa 2018. Další dobou, která je doporučována pro návštěvu Keňi je prosinec - březen.

Naopak se nedoporučuje zvolit dovolenou v Keňi 2018 v květnu. A to proto, že v květnu je tu nejvíce deštivých dnů. Kratší deštíky Vás pak v Keňi mohou potkat od října do prosince.

A pokud se Vám Dovolená Keňa 2018 nechce hledat, kontaktujte nás! Rádi Vám s výběrem dovolené pomůžeme. Když nám sdělíte své požadavky a přání, pokusíme se je splnit co nejlépe a zašleme Vám nabídky, které budou korespondovat s Vaší představou. Vždy se také snažíme vybrat pouze kvalitní hotely z nabídky, aby si naši zákazníci svou dovolenou užili co nejlépe a bez starostí :)