Dovolená Kapverdyv 2018

Dovolená Kapverdy 2018

Aktuální dovolená na Kapverdy 2018

Hledáte dovolenou na Kapverdách na rok 2018? Pak sjeďte pohledem níže a uvidíte nabídku zájezdů na Kapverdy. Dovolená na Kapverdách 2018 na Vás již čeká!

starstarstarstarstar

25.9.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

25.9.2018, 11 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstarstar

25.9.2018, 16 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -45 %
rezervace

starstarstarstar

25.9.2018, 8 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

25.9.2018, 16 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -31 %
rezervace

starstarstarstar

25.9.2018, 9 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -42 %
rezervace

Zobrazit další nabídky dovolených na Kapverdách 2018

Vyražte na dovolenou na Kapverdách například i v zimě. Třeba v lednu nebo únoru. Počasí je tu stále pěkné a nemusíte se bát žádných dešťů a podobných přírodních událostí. Kapverdy řadíme mezi exotické země, ale na rozdíl například od Dominikánské republiky nebo Zanzibaru, doba letu je poměrně příjemná. Letí se sem necelých 7 hodin a lety bývají často noční, takže se můžete krásně prospat a cesta nebude tak dlouhá :D

Poloha Kapverdských ostrovů

Kapverdy se nachází uprostřed rovníkového Atlantiku a jedná se o 10 větších ostrovů a dalších malé ostrůvky. Kapverdské ostrovy bývají také často nazývané jako ostrovy Zeleného mysu.

Počasí na Kapverdách

Díky tomu, že se Kapverdy nachází v jižní části pasátových moří, je tu stále teplé moře a také podnebí je velice příjemné. Teploty jsou stabilní, pohybují se zhruba od 24°C do 30°C. Což je super zpráva i pro ty, kteří preferují dovolenou na podzim nebo v zimě. I když u nás počasí není moc příznivé, pobyt na Kapverdách Vás jistě zahřeje :)

Co si vzít na Kapverdy

Doporučujeme si s sebou vzít lehké oblečení, ale na chladnější večery si zabalte i nějaký svetřík nebo něco trochu silnějšího, co Vás popřípadě zahřeje. Občas mohou totiž teploty v noci klesnout i o 10°C.

Důležité informace

  • Pokud se chystáte na dovolenou na Kapverdy 2017-2018, zkontrolujte si platnost Vašeho pasu. Cestovní pas Vám musí platit 6 měsíců po návratu z dovolené na Kapverdách!
  • Pro občany ČR také platí vízová povinnost. Pokud je Vaše dovolená na Kapverdách organizována CK, víza si můžete nechat vyřídit cestovní kanceláří, za poplatek cca 1 200 Kč / osoba, který se platí při podpisu smlouvy. Víza si také můžete vyřídit sami na Velvyslanectví Kapverdské republiky - vše jde vyřídit elektronicky.
  • NOVĚ od 1.5.2013 zavedla kapverdská vláda turistickou taxu ve výši 220 CVE (cca 2 Eura) / noc/ osoba nad 16 let. Tento poplatek se vybírá od cestovatelů přímo v ubytovacím zařízení, hradí se maximálně za 10 nocí, více ne.
  • Při příletu na Kapverdy si přeřiďte čas o 2 hodiny dozadu / v případě letního času o 3 hodiny zpět.

Tak, to by bylo asi vše :) Pokud máte jěstě nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Všechny informace Vám rádi ověříme.

V případě, že nemáte rádi vyhledávání zájezdů nebo se Vám zkrátka vyhledávat nechce, můžete nás také kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme s vyhledávaním. Vybereme Vám pouze kvalitní hotely, abyste si Dovolenou Kapverdy 2017-2018 užili! :)

Můžete si také svou dovolenou vybrat s předstihem a získáte různé výhody. Především pokud bude Dovolená Kapverdy 2018 vybraná ještě před koncem roku 2017 můžete ušetřit až několik procent oproti běžné ceně. V případě, že si zájezd na Kapverdy zakoupíte s opravdu velkým předstihem, můžete využít toho, že zaplatíte pouze zálohu a zbytek doplatíte cca měsíc před odletem.