Kanárský ostrovy odlet Praha

Kanárské ostrovy odlety z Prahy

Dovolená Kanárské ostrovy - odlet z Prahy

Pokud hledáte dovolenou na Kanárské ostrovy pouze s odletem z Prahy, pak jste na správné stránce! Níže naleznete kompletní nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy s odletem z Prahy. Nemusíte si tak zdlouhavě filtrovat zájezd, a máte vše přehledně na jednom místě :-)

Na Kanárské ostrovy můžete vyrazit prakticky po celý rok. Jelikož se ostrovy nacházejí v subtropickém pásu, je zaručeno poměrně stabilní počasí po celý rok - často se Kanárům říká "jarní ostrovy", počasí tu zkrátka připomíná jaro :-). Spousta turistů proto volí dovolenou na Kanárských ostrovech v prosinci či lednu. Takže ať už je jakýkoliv měsíc, nebojte se vybrat si zájezd na Kanárské ostrovy a třeba s odletem z Prahy! :-)

A nyní už k nabídkám Kanárské ostrovy odlety z Prahy

starstarstar

15.8.2018, 8 dní
Snídaně, letecky
Sleva: -9 %
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -7 %
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 8 dní
Polopenze, letecky
Sleva: -9 %
rezervace

starstarstarstarstar

15.8.2018, 8 dní
Snídaně, letecky
Sleva: -6 %
rezervace

starstarstar

15.8.2018, 8 dní
Snídaně, letecky
Sleva: -10 %
rezervace

starstarstarstar

15.8.2018, 8 dní
All inclusive, letecky
Sleva: -6 %
rezervace

Zobrazit další zájezdy na Kanárské ostrovy s odlety z Prahy

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka zájezdů Kanárské ostrovy odlety z Prahy. 

Samozřejmě pokud by Vás zajímaly i jiné odlety, není problém :-) Odlety jsou možné z Prahy, Ostravy a také z německých letišť. Máme v nabídce i německé cestovní kanceláře, takže Vám můžeme porovnat nabídku zájezdů na Kanárské ostrovy jak s českými, tak s německými CK. Mnohdy bývá cena s německými CK nižší, takže můžete zvážit, zda pro Vás bude lepší odlet z Prahy na Kanárské ostrovy a nebo třeba z Vídně :-)

Jak jsme již výše zmínili, Kanárské ostrovy bývají nazývány také jarními ostrovy. A to díky teplotám, které tu po celý rok jsou. Od listopadu do dubna jsou zde teploty průměrně okolo 21°C a května je pak průměrná teplota okolo 25°C. Takže zkrátka celoroční jaro! I v prosinci! :-) Díky takovýmto teplotám budou Kanáry vhodné pro všechny, kteří nemají rádi vysoké teploty, teploty jsou tu opravdu jarní, žádné velké pařáky :-) Ať už se vydáte na jakýkoliv ostrov Kanárských ostrovů, platí vždy pravidlo, že je rozdíle počasí na severu a na jihu. Na jihu bývá tepleji a méně mraků, na severu naopak větší vítr a o něco chladněji.

Díky počasí na Kanárských ostrovech můžete vyrazit na dovolenou kdykoliv! :-) A pokud chcete s výběrem dovolené na Kanárské ostrovy s odletem z Prahy pomoci, neváhejte nás kontaktovat! :-) Rádi Vám s výběrem pomůžeme a v případě zájmu pro Vás nakalkulujeme i odlety z německých či rakouských letišť.