Fidži dovolené

Dovolená Fidži

Aktuální Dovolená Fidži

Chystáte se na dovolenou na Fidži? Pak jste zvolili správnou stránku. Níže naleznete nabídky Dovolená 2018 Fidži. Jedná se o výpis zájezdů pouze do této destinace. Nemusíte tak zdlouhavě vyfiltrovávat zájezdy na Fidži, vše máte pohodlně připraveno a zobrazeno:)

Jedná se o zájezdy od několika desítek cestovních kanceláří působících na našem trhu. Takže na jednom místě máte zobrazeny zájezdy od různých CK. Můžete tak porovnat ceny do jednoho hotelu od více CK. :)

Pokud Vám nedělá problém letět z německého nebo rakouského letiště, můžeme Vám nabídnou Dovolenou na Fidži i od německých CK. Ceny bývají občas o poznání nižší, ale není to pravidlem.

A nyní už k nabídkám. Stačí sjet o kousek níže a zobrazí se Vám nabídka zájezdů Dovolená Fidži.

starstarstar

22.9.2018, 18 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

22.9.2018, 14 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

22.9.2018, 20 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstar

22.9.2018, 10 dní
Bez stravy, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstar

29.9.2018, 14 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

starstarstarstar

29.9.2018, 14 dní
Snídaně, letecky
Sleva:
rezervace

Zobrazit další dovolená na Fidži

Po kliknutí na odkaz se Vám zobrazí kompletní nabídka zájezdů Dovolená Fidži. V horní vyhledávací masce si pak můžete zadat požadovaný termín, stravu nebo třeba letiště.

Souostroví Fidži naleznete v Tichém oceánu a určitě Vás ihned okouzlí. Pláže s jemným bílým pískem, průzračně čistý oceán, úžasný podmořský život, palmové háje a spousta dalšího.

Několik málo informací o Fidži naleznete i na odkazu zde: Dovolená Fidži

Co se týče například víz na Fidži, pro občany České republiky platí vízová povinnost. Vízum Vám za poplatek vyřídí na letišti na Fidži, ale občas bývá také zahrnuto v ceně letenky. Určitě se na tutu informaci zeptejte ještě před Vaší dovolenou Fidži.

Víte, jaký je časový posun na Fidži? Pokud ne, poradíme Vám. Po příletu na Vaší dovolenou na Fidži si přeřiďte hodinky o + 12 hodin.

A kdy cestovat na Fidži? Doporučujeme si pro dovolenou Fidži zvolit měsíce od května do října. Počasí je tu nejhezčí a také nejteplejší a hlavně bez dešťů. Naopak od prosince do dubna přichází období dešťů, které by Vám dovolenou mohlo trochu znepříjemnit. I když po celý rok je tu teplota poměrně stabilní a pohybuje se okolo 30°C i v době dešťů. Takže zima by Vám tu rozhodně nebyla :)

Dovolená Fidži - to je pořádná dávka exotiky! A za touto exotikou se musíte pořádně proletět. Vzdálenost Fidži od České republiky je opravdu velká a proto je doba letu na Fidži cca 27 hodin. V závislosti na tom, kolik je přestupů a jak se letí.

Rádi Vám také s výběrem Dovolená Fidži pomůžeme. Vybereme pro Vás pouze kvalitní hotely z nabídky, abyste byli co nejvíce spokojeni. Čteme recenze hotelů a snažíme se vždy vybrat co nejlépe. Stačí, když nás kontaktujete. Osobně, mailem nebo telefonicky a spolu už zvládneme zařídit dovolenou na Fidži! :)